Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Společnost OKNA.EU rozšířila svůj pražský showroom o bezrámové centrum

Společnost OKNA.EU ve svém showroomu Praha-Pankrác zřídila nové bezrámové centrum. Zákazníci, architekti i zájemci o danou problematiku se v něm mohou inspirovat a objevovat nejnovější trendy v oblasti oken a dveří.

V novém bezrámovém centru v showroomu Praha-Pankrác se mohou zájemci na ploše více než 500 m2 seznámit s celoprosklenými rohy, bezrámovým zasklením, bezprahovým řešením otvíravých dveří a posuvných portálů, velkoformátovými HS portály se skrytými křídly a dalšími detaily bezrámového řešení s možností elektrických posuvů. Společnost OKNA.EU klade tradičně důraz na kvalitu technické služby jak pro zákazníka, tak autora projektu a zároveň respektuje přání architekta. Bezrámové centrum tak může sloužit i jako inspirace architektům a jejich klientům při výstavbě domů. Odborníci firmy jsou připraveni všem poradit s vhodným typem zasklení či výběrem dveří do jejich domu a odpovědět na všechny dotazy.

Společnost OKNA.EU vystavuje ve dvou prostorných showroomech Praha-Pankrác a Říčany-Modletice celé portfolio včetně oken a dveří velkých formátů, které běžně v klasických prodejnách k vidění nebývají. Vedle základních typů oken jsou v nabídce obou showroomů i prémiové produkty, jako moderní posuvné HS portály, hliníkové vchodové dveře v designovém provedení či neobvyklá velkoplošná zasklení. Přibližují také možnosti elektrického ovládání dveří, posuvů, oken, žaluzií a rolet včetně stínění celoprosklených a otevřených rohů. Z materiálů je hojně zastoupen hliník, ale použity jsou i prvky dřevohliníkové a plastohliníkové. Vystavené produkty nejsou pouhými řezy, nýbrž finálním řešením oken a dveří do rodinných domů. Zákazníci si díky tomu mohou jednotlivé produkty nejen prohlédnout a porovnat, ale také si zkusit ovládání oken nebo dveří ještě předtím, než se pro jejich nákup rozhodnou. „Naše showroomy jsou na českém trhu ojedinělé svým rozsahem, zákazníci si v nich mohou nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet manipulaci například s hliníkovými a dřevohliníkovými okny v různých designových variantách, včetně zabudovaných žaluzií, skrytých křídel či bezrámových detailů,“ přiblížil význam prémiových showroomů Ing. Jiří Chomát ze společnosti OKNA.EU.

Bezrámové centrum Praha-Pankrác
Bezrámové centrum Praha-Pankrác

Showroom Praha-Pankrác zájemci najdou na magistrále ve směru do centra před sjezdem na Pankrác a Podolí. Jeho největším lákadlem je unikátní panoramatická posuvná stěna s elektrickým ovládacím systémem ve zcela bezrámovém provedení, ale jsou v něm zastoupena prakticky všechna konstrukční řešení celoprosklených rohů. Druhý showroom – v Říčanech-Modleticích – je dobře dostupný z Pražského okruhu u sjezdu z D1. Velká část jeho výstavní plochy je vyčleněna pro zimní zahrady a speciální konstrukce posuvných a skládacích dveří, které jsou pro ně vhodné.

V následujících měsících si mohou zájemci zasoutěžit o okna společnosti OKNA.EU v třetím ročníku fotografické soutěže, kterou letos společnost pořádá ve spolupráci s portálem Svépomocí.cz. V soutěži se hraje o ceny v hodnotě více než 200 000 Kč. Do soutěže se mohou zapojit i lidé, kteří od společnosti OKNA.EU již letos okna poptávali. V případě výhry budou moci poukaz uplatnit i zpětně na okna zakoupená v letošním roce.


OKNA.EU
logo OKNA.EU

OKNA.EU, to je: profesionální NABÍDKA zdarma do 24 hodin, ZAMĚŘENÍ zdarma a ve Vámi stanoveném čase, VÝROBA u našich dodavatelů na nejmodernějších výrobních linkách, MONTÁŽ jen certifikovanými montážníky.