Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
zateplení
financování oprav
rekonstrukci kotelny
čistou fasádu
Zjisti více
První on-line konference portálu TZB-info
Rekonstrukce a provoz bytových domů
středa 9.12.2020od 10:00 hod.
Registrovat se
Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Stavby s vůní dřeva 2020 - přihlaste se a vyhrajte ceny za 200 000 Kč

Máte rádi dřevo a ve škole navrhujete stavby? Přihlaste se do soutěže „Stavby s vůní dřeva“, kterou vyhlašuje Nadace dřevo pro život. Můžete vyhrát ceny v hodnotě 200 000 Kč.

Máte rádi dřevo a ve škole navrhujete stavby? Přihlaste se do největší české studentské soutěže zaměřené na dřevěné stavění „Stavby s vůní dřeva“, kterou po osmé vyhlašuje Nadace dřevo pro život. Laické i odborné veřejnosti ukážete svůj talent, zasoutěžíte si a získáte neocenitelnou zkušenost. Navíc můžete vyhrát ceny v hodnotě 200 000 Kč. Uzávěrka on-line přihlášek je na webu www.StavbySVuniDreva.cz 30. června 2020.

Do soutěže se mohou hlásit studenti vyšších odborných a vysokých škol, kteří navrhují dřevěné stavby a konstrukce,“ říká o soutěži se záštitou tří ministerstev a osmnácti odborných fakult a škol její vedoucí Pavla Panáčková. Výhodou soutěže je, že do ní můžete přihlásit i své bakalářské a diplomové práce. Vítěze vybere odborná porota, laická veřejnost a partneři soutěže.

Cílem soutěže je rozvíjet studenty a motivovat je k práci se dřevem. Každý soutěžící proto získá zpětnou vazbu na svůj návrh, certifikát o své účasti v soutěži a roční předplatné časopisu Dřevo a stavby. Všichni budou v září 2020 pozváni na seminář o osobním a profesním rozvoji, který organizujeme během vyhlášení vítězů v Praze.

Na vítěze poroty a veřejnosti čekají finanční odměny v celkové hodnotě 120 000 Kč (2 x 50 000 Kč a 2 x 10 000 Kč), exkurze do podniků Stora Enso ČR a Kronospan Jihlava, licence k softwaru SEMA a roční předplatné časopisů Dřevařský magazín a Stavebnictví. Všichni vítězové navíc obdrží originální dubový diplom Nadace dřevo pro život.

 
 
Reklama