Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

NELSON HOMES hledá partnery pro distribuci a výrobu dřevostaveb v ČR

Datum: 16.10.2018 01:02  |  Organizace: Nelson Homes - originální kanadské dřevostavby

Kanadský výrobce maximálně kvalitních, prefabrikovaných dřevostaveb NELSON HOMES vstupuje příští rok na český trh.

Nelson Homes - originální kanadské dřevostavby
Highway 16 West
v3s9s6 Lloydminster, AB CANADA

tel.:604 538 4883
e-mail:
web:www.nelsonhomes.cz

Nelson Homes, Nelson Lumber inc je jedním z největších a nejstarších výrobců panelových, montovaných dřevostaveb v Kanadě. CE Certifikaci na materiál a systém jsme obdrželi na jaře v roce 2018.

Hledáme partnery, distributory a také strategického partnera pro licenční výrobu v České republice, nebo i ve Slovenské republice.

Případní uchazeči a zájemci by měli mít potřebnou infrastrukturu, výrobní kapacity, znalosti a zkušenosti s dřevovýrobou, dřevostavbami a také finanční možnosti včetně zázemí.

Kanada je matkou dřevostaveb a leader v produkci i vývozu stavebního dřeva. Firma Nelson Homes úspěšně existuje 70 let, spolupracuje s předními architekty a ročně vyrábí kolem 500 domů.

Pro veškeré další informace, prosím, kontaktujte: gtupy@shaw.ca

drevostavby
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Sté výročí oslavila Fakulta lesnická a dřevařská ČZU mezinárodní konferencí

21.3. 02:32   Dne 16. března 1919 byly slavnostně zahájeny první přednášky na lesnickém oboru v té době České techniky v Praze. Přesně o sto let později se v pátek 15. března uskutečnila na půdě České zemědělské univerzity (ČZU) v Praze na Fakultě lesnické a dřevařské mezinárodní konference s názvem: „The Future of Forestry and Wood Sciences in the Changing World.“ více >>>

Salon dřevostaveb 2019

23.1. 02:00   14. ročník největší mezinárodní přehlídky moderní architektury ze dřeva ve střední Evropě bude zahájen 8. 2. 2019 v CAMP-u přednáškou o největší dřevěné stavbě na světě – věžáku HoHo ve Vídni, ve dnech 9. – 10. 2. 2019 – VNITROBLOCK pokračuje výstavou a doprovodním programem. více >>>

Stabilita jednostranně opláštěných stěnových panelů pro dřevostavby

7.1.2019 | Ing. Jiří Celler, Ph.D., doc. Dr. Ing. Jakub Dolejš, ČVUT Praha, Fakulta stavební, katedra dřevěných a ocelových konstrukcí, Ing. Věra Hlavatá, ČVUT Praha, Fakulta stavební, katedra mechaniky
V současné době se navrhování stěnových panelů s výztuhami s průřezem ve tvaru I a oboustranným opláštěním provádí na základě výsledků zkoušek a zjednodušeného analytického výpočtu. V případě jednostranně opláštěných panelů ale nejsou mechanismy chování ani způsob porušení stále dostatečně prozkoumány. Hlavním cílem článku je proto popsat chování výše zmíněného systému, vytvořit spolehlivý model a zpracovat parametrickou studii s využitím experimentální a numerické analýzy. Výsledky práce bude možné využít pro efektivnější využití subtilních sloupkových systémů dřevostaveb.
Dřevostavba © Didier Doceux - Fotolia.com

Co je dřevostavba a mýty o dřevostavbách

2.11.2018 | redakce podle podkladů Katedry dřevěných a ocelových konstrukcí, FSv, ČVUT v Praze
V současnosti se v ČR jako dřevostavby realizují nejčastěji rodinné domy a nízkopodlažní budovy občanské vybavenosti, např. domovy důchodců, menší školní budovy apod. Uplatnění dřevostaveb ve větším rozsahu, ve stavbách s více podlažími a ve stavbách s jinými typy provozu v ČR brání požární předpisy.

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Reklama

Spolupracujeme

časopis Dřevo&Stavby logo Cesty dřeva

PROFIspeciál DŘEVO&stavby

PROFIspeciál DřevoStavby

Partner - Dřevostavby

Doporučené články

Redakce TZB-info natočila