Velkoformát, který ohromí

Datum: 16.6.2017 03:00  |  Organizace: PRESBETON Nova, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Velkoformátovou dlažbu MONUME XL o tloušťce 12 cm lze použít pro všechny typy ploch – od pochozích až po pojezdových, vč. pojezdu nákladními automobily.

PRESBETON Nova, s.r.o.
U panelárny 594/6C
779 00 Olomouc - Chválkovice

tel.:+420 587 419 162
e-mail:
web:www.presbeton.cz
Dlažba MONUME XL je určena pro všechny typy zatížení
Dlažba MONUME XL je určena pro všechny typy zatížení

Dlažební kameny MONUME XL mají nadstandardní rozměry - 1 m x 1 m a 1 m x 0,5 m. Vyrábí se s tryskano-kartáčovanou povrchovou úpravou, která zaručuje výborné protiskluzové parametry. Dlažba je mrazuvzdorná a je opatřena ochranným systém Protect System IN proti znečištění a pronikání vody.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Abeceda řemeslníka 2018 odstartovala

9.1.2018 | Miroslav Bezouška
Třetí ročník školení Abeceda řemeslníka 2018 má za sebou první zastávku v Plzni. Školení je určeno především řemeslníkům, živnostníkům a pracovníkům stavebních firem. Program je složen z praktických ukázek provádění stavebních prací, řešení detailů, správného použití stavebních výrobků a systémů.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czKarlovarský hotel Thermal se začne opravovat na konci rokuUmění recyklace: Staré cihly rozdrtí a tvoří z nich novéOd noci je uzavřen Libeňský most, tramvaje jsou odkloněnyKostel s obtížemi vzdoroval válce i totalitě. Dostal moderní skleněnou střechu a ožívá