Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

SW pro Stavební fyziku a Energetiku a zakázkový systém pro tvorbu nabídek

Portál DEKSOFT jsme letos rozšířili mimo jiné o nové aplikace KOMFORT, DUTINA, ENERGETICKÝ POSUDEK NZÚ). Také jsme zprovoznili zakázkový systém pro efektivní tvorbu nabídek.

V letošním roce jsme možnosti portálu DEKSOFT výrazně rozšířili. Spustili jsme několik nových aplikací (KOMFORT, DUTINA, ENERGETICKÝ POSUDEK NZÚ) a některé další brzy spustíme (AKUSTIKA, ANTIRADON). Také jsme zprovoznili zakázkový systém pro efektivní tvorbu nabídek a realizaci elektronických objednávek. V tomto zakázkovém systému také našim uživatelům dáváme k dispozici poptávky zakázek na dotační program Nová zelená úsporám.

Na webu DEKSOFT jsme také zprovoznili sekci norem, kde Vás informujeme o novinkách z novotvorby v oblastech stavební fyziky a energetiky a umožňujeme Vám připomínkovat vybrané normy, u nichž v současné době probíhá revize.

DEKPROJEKT s.r.o.
logo DEKPROJEKT s.r.o.

Provádíme specializované projekty stavebních konstrukcí, expertní a znalecké posudky staveb, návrhy konstrukcí z pohledu stavební fyziky, energetické výpočty, akreditovaná měření a diagnostiku staveb, certifikaci staveb BREEAM a LEED, rozpočty.

 
 
Reklama