Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

RedDot Award 2019 a COBRA Ultima, Infinity a Spectra - uvidíte na ForArch 2019

Red Dot Award Ceremony je prestižní akce pořádaná pro čerstvé nositele tohoto designového ocenění. Letos se mezi pyšné držitele Red Dot zařadila i řada klik Cobra Q - Spectra, Infinity i Ultima.

Red Dot Award Ceremony je prestižní akce pořádaná pouze pro čerstvé nositele tohoto nejprestižnějšího designového ocenění. Letos se mezi pyšné držitele Red Dot zařadila i kompletní řada klik Cobra Q - Spectra, Infinity i Ultima. Na slavnostním ceremoniálu si společnost Cobra převzala certifikáty potvrzující její výjimečné postavení na českém i evropském trhu.

Úspěch na Red Dot pro nás znamená potvrzení správnosti naší cesty - srovnání s konkurencí, žádná korupce, zákulisní hry, jen jasná zpětná vazba,“, říká Kristina Boda, ředitelka firmy Cobra.

Pro trojici klik Cobra Q je charakteristický minimalistický design, prvotřídní materiály a zcela jedinečná úroveň ergonomie. Každá klika je jiná, všechny v sobě ale skrývají jasný řád linií a hran. V souladu s designovými trendy jsou modely Q provedeny nejen v decentní stříbrné, ale i v moderní černé barvě.

Celou kolekci Cobra Q bude možné vidět i vyzkoušet na letošním veletrhu ForArch v pražských Letňanech.
Rádi vás přivítáme v expozici COBRA v hale 2, stánek 2A11

COBRA spol. s r.o.
logo COBRA spol. s r.o.

COBRA je největším dodavatelem dveřního kování v ČR. Již od roku 1991 nabízí nejširší nabídku dveřního a okenního kování - interiérové i venkovní, designové, bezpečnostní i jednoduché stavební. Její úspěch byl vždy postaven na kvalitních materiálech, ...

 
 
Reklama