Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Přijďte se podívat na novinky tradičního českého výrobce dveří na veletrh FOR ARCH

Datum: 7.9.2018 03:00  |  Organizace: CAG s.r.o.  |  Firemní zpráva

Český výrobce dveří s dvacetiletou tradicí – společnost CAG – Vás opět zve do svého stánku na veletrhu FOR ARCH v Praze, kde představí novinky pro rok 2018.

CAG s.r.o.
Kytín 19
252 10 Mníšek pod Brdy

tel.:800 262 929, 00420 318 599 401
e-mail:
web:www.dverecag.cz
Linie Horizon L4
Linie Horizon L4

CAG je český výrobce dveří, zárubní a vestavěných skříní, který působí na trhu již od roku 1998. Přijďte s námi oslavit dvacetileté výročí a podívat se, jakým směrem se ubírají moderní trendy. Můžete se těšit na širokou nabídku dveří, zárubní a nábytku na míru i na novinky letošní sezóny.

Novinky v nabídce
Představen bude nový model interiérových lakovaných dveří Linie, nové dekory i dveřní doplňky. Interiérové dveře Linie mají různé varianty drážkování v hladké ploše dveřního křídla a jsou lakovány kvalitním akrylátovým lakem.

Standardně se dodávají v bílé barvě, ale můžete si vybrat i z ostatních odstínů dle vzorníku RAL bez příplatku. Nové dekory pro dveře a zárubně mají zajímavou reliéfní strukturu a odolnost laminátu. Jedná se o dub lanýžový se specifickým zabarvením v zemitých tónech a s výraznou kresbou dřeva a jilm šedý, který vyniká zejména moderním odstínem a jemnou kresbou.

Nově zavedeným dekorem je luxusní a originální povrch kartáčované dýhy forte v provedení dub mléčný s žádaným světlým barevným akcentem, který zároveň dává vyniknout přírodní kresbě drásaného dubu. Výčet novinek je velmi rozsáhlý a zahrnuje také dveře pro skryté zárubně, moderní hrany Alumi a Multiplex nebo nové pojezdy pro posuvné dveře.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, poraďte se s odborně proškoleným personálem nebo si rovnou nechte zpracovat výhodnou nabídku. Expozici CAG najdete na veletrhu FOR ARCH ve stánku č. 2A01 ve dnech 18. 9. – 22. 9. 2018 v pražských Letňanech.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Isotra - předokenní roleta Plasterax, barevné provedení lamely RAL 9003

Dotace na venkovní stínicí techniku

24.3.2019 | redakce
Od 15. října 2018 je možné získat příspěvek i na úsporné rekonstrukce domů realizované svépomocí, venkovní stínicí techniku, stavbu domu v nízkoenergetickém standardu nebo výměnu starých kamen bez nutnosti zateplení.

Dotace můžete nově získat i na vnější zastínění

15.3.2019 | redakce s využitím tiskové zprávy BVV, a.s.
Lidé se tropickým vedrům snaží bránit, jak se dá. Velkou pomocí může být venkovní zastínění. Poptávka po stínění každoročně stoupá, mluví se o zhruba o 35 procentech. A půjde určitě ještě nahoru – venkovní zastínění se dostalo do programu Nová zelená úsporám. Je spojeno s příspěvky na zateplování.
Vnější žaluzie od října 2018 s dotací, foto Lomax

Stínicí technika - trendy 2019

27.12. 1:14   V oblasti stínicí techniky mohou být výrazným hybatelem dotační programy. Nejoblíbenějším řešením stínicí techniky jsou v Česku v posledních letech venkovní žaluzie, v loňském roce zaujímaly téměř poloviční podíl ze všech řešení stínění. více >>>

Rozhovor: Inteligentní řízení střešních oken podle kvality vnitřního prostředí

13.12.2018 | redakce
Kvalita vnitřního prostředí je ve stavebnictví velkým tématem. Řízení kvality vnitřního prostředí inteligentním ovládáním střešních oken představila společnost Velux. V rozhovoru o systému Velux Active odpovídá Petr Král, marketingový manažer společnosti Velux.

Střešní okna pro pasivní domy

29.11.2018 | prof. Ing. Jan Tywoniak, CSc., ČVUT Praha, pracoviště UCEEB
Text se věnuje dosud málo sledované stavebněfyzikální souvislosti použití střešních oken v domech s velmi nízkou energetickou náročností. Z energetického hlediska mají být počty a velikosti střešních oken navrhovány velmi zdrženlivě. Je úlohou projektanta, aby vybral nejlepší dostupná okna a nutné související zvýšení prostupu tepla vykompenzoval zlepšením kvality jiné části obálky budovy.