Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Přijďte se podívat na novinky tradičního českého výrobce dveří na veletrh FOR ARCH

Český výrobce dveří s dvacetiletou tradicí – společnost CAG – Vás opět zve do svého stánku na veletrhu FOR ARCH v Praze, kde představí novinky pro rok 2018.

Linie Horizon L4
Linie Horizon L4

CAG je český výrobce dveří, zárubní a vestavěných skříní, který působí na trhu již od roku 1998. Přijďte s námi oslavit dvacetileté výročí a podívat se, jakým směrem se ubírají moderní trendy. Můžete se těšit na širokou nabídku dveří, zárubní a nábytku na míru i na novinky letošní sezóny.

Novinky v nabídce
Představen bude nový model interiérových lakovaných dveří Linie, nové dekory i dveřní doplňky. Interiérové dveře Linie mají různé varianty drážkování v hladké ploše dveřního křídla a jsou lakovány kvalitním akrylátovým lakem.

Standardně se dodávají v bílé barvě, ale můžete si vybrat i z ostatních odstínů dle vzorníku RAL bez příplatku. Nové dekory pro dveře a zárubně mají zajímavou reliéfní strukturu a odolnost laminátu. Jedná se o dub lanýžový se specifickým zabarvením v zemitých tónech a s výraznou kresbou dřeva a jilm šedý, který vyniká zejména moderním odstínem a jemnou kresbou.

Nově zavedeným dekorem je luxusní a originální povrch kartáčované dýhy forte v provedení dub mléčný s žádaným světlým barevným akcentem, který zároveň dává vyniknout přírodní kresbě drásaného dubu. Výčet novinek je velmi rozsáhlý a zahrnuje také dveře pro skryté zárubně, moderní hrany Alumi a Multiplex nebo nové pojezdy pro posuvné dveře.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, poraďte se s odborně proškoleným personálem nebo si rovnou nechte zpracovat výhodnou nabídku. Expozici CAG najdete na veletrhu FOR ARCH ve stánku č. 2A01 ve dnech 18. 9. – 22. 9. 2018 v pražských Letňanech.

CAG s.r.o.
logo CAG s.r.o.

CAG - přední český výrobce dveří. Společnost vyrábí protipožární a bezpečnostní dveře a zárubně, protipožární prosklené stěny a celou škálu dalších dveří a skříní pro vybavení kancelářských a průmyslových budov a domácností. Výrobky splňují nejvyšší ...

 
 
Reklama