Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Zakázková výroba dveří dostupná pro každého

Původně malý výrobce lakovaných dveří zhotovených z polotovarů z dovozu se během devatenácti let na českém trhu vypracoval na vyhledávanou a konkurencí respektovanou firmu s celorepublikovou působností. Dveře značky CAG mají dobré jméno doma i v zahraničí.

V současnosti se společnost CAG zabývá především výrobou dveří, zárubní a vestavěných skříní. Ve své praxi se opírá o kvalitní technologické zázemí a dbá především na kvalitu a design zpracování. Je držitelem certifikací ISO, Český výrobek a Kvalitní firma.

Obstát v současné konkurenci není snadné, a proto se CAG ve svých cílech kromě kvality, moderního designu a pestrosti nabídky zaměřuje více na vývoj, nové technologie, servis a poradenství. Energie vložená do vývoje již přinesla několik unikátních řešení. Jako první na českém trhu představila společnost CAG například systém skleněných dveří upevněných v bočních frýzech, na kontě mají i vlastní chráněný průmyslový vzor na provětrávanou zárubeň určenou zejména do pasivních domů s rekuperací. Zákazníkům usnadňuje výběr a nákup systém služeb Easy Door. Ten podle jejich potřeb zajistí komplexní péči, která zahrnuje například zaměření stavebních otvorů nebo naplánování i realizaci odborné montáže kvalifikovanými pracovníky. Součástí služeb je kromě poradenství také odvoz starých dveří a další bonusy, které zákazníkům šetří čas i peníze.

Důležitou součástí strategie společnosti CAG je ekologie a snaha vyrábět zdravotně nezávadné produkty. Jeden z rizikových faktorů v případě dveří je formaldehyd, který může ve větší koncentraci způsobit zdravotní potíže. Protože CAG používá při výrobě pouze přírodní nebo certifikované materiály, prokazují nezávislá měření až pětinásobně nižší hodnoty této látky než povoluje evropská norma. Také nanášené laky mají atestace a certifikace splňující nejpřísnější hygienické normy.


Vedle dveří a zárubní se CAG zabývá i výrobou vestavných skřínířešení šaten a nábytku na míru podle individuálních požadavků zákazníků. Skříně mají modulové uspořádání a bývají doplněné zadní deskou, která zajišťuje vyšší stabilitu a zamezuje průniku prachu a nečistot. Nárokům na dokonalé řešení vyhovují hladké plochy pohledových i bočních ploch bez viditelného použití spojovacího materiálů. Samozřejmostí je možnost sladit dekor a design skříní s interiérovými i vstupními bytovými dveřmi.

Kromě rozsáhlé distribuční sítě prodejců si mohou zájemci v ČR prohlédnout širokou nabídku modelů a dekorů dveří CAG ve dvanácti vlastních vzorkových prodejnách s odborně proškoleným personálem, který dokáže najít řešení v každé situaci.


Přijďte se přesvědčit o kvalitách výrobků i personálu společnosti na letošní For Arch. Uvítají vás s úsměvem ve dnech 19. – 23. září v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech, ve stánku číslo 2A14.

CAG s.r.o.
logo CAG s.r.o.

CAG - přední český výrobce dveří. Společnost vyrábí protipožární a bezpečnostní dveře a zárubně, protipožární prosklené stěny a celou škálu dalších dveří a skříní pro vybavení kancelářských a průmyslových budov a domácností.