Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Deštník pro váš dům

Podzim, to není pouze jedno z nejkrásnějších období v roce plné nádherných barev, ale také čas nevyzpytatelných dešťů a plískanic.

Zatímco se můžete probouzet do příjemného svitu podzimního sluníčka, o desítky minut později už pospícháte do práce za bičování deště a vichru do obličeje a hlavou vám běží: „Zavřel jsem okno? Nezavřel jsem okno?“

Tyto myšlenky však můžete zcela opustit, pokud vaše okna chrání screenové rolety Minirol. „Screeny vašemu domovu nemusí sloužit pouze jako tradiční stínicí prvek. Látka screenové rolety je totiž složena ze skelných, či polyesterových vláken potažených vrstvou PVC a tato skladba materiálů je velmi odolná proti výkyvům teplot a povětrnostním podmínkám. Dokonce varianta Zipscreen, která má svoji tkaninu uzamknutou ve vodicích lištách, což zvyšuje její povětrnostní stabilitu, dokáže v zataženém stavu při přeháňkách zabránit průniku deště do interiéru při otevřeném okně,“ glosuje pan Radek Havelka, obchodní ředitel za značku Minirol příjemnou vlastnost screenové clony.

Při výběru stínicích okenních prvků tedy vždy zvažte všechny jejich funkční možnosti – mohou totiž nabízet mnohem víc, než je zvykem.

rolety překlady minirol stínění
Vaše okna chrání screenové rolety Minirol
MINIROL - specialisté na rolovací systémy
logo MINIROL - specialisté na rolovací systémy

Jsme specialisté v oblasti stínicí techniky. Naše výrobky zvyšují komfort domácností ve střední Evropě. Splníme ta nejnáročnější kritéria kladená na kvalitu, bezpečnost a spolehlivost provozu. Vyrábíme screenové rolety, předokenní rolety, sítě proti hmyzu, ...

 
 
Reklama