Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nahraďte zděné příčky celoskleněnými stěnami s dveřmi v různém způsobu otevírání

Datum: 8.6.2015 4:36  |  Organizace: J.A.P. spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Propadněte promyšlené variabilitě od jednoho dodavatele – společnosti J.A.P.!

J.A.P. spol. s r.o.
Nivky 67
750 02 Přerov

tel.:581 587 811
e-mail:
web:www.japcz.cz

„Nejen přehledné a jasné způsoby řešení například pro předělení prostoru v interiéru, ale také zajímavý design. To jsou hlavní rysy, které musí naše celoskleněné produkty splňovat. Každému navrhneme řešení, a to včetně komponentů, kování a dalších technických řešení na míru,“ informuje pan Petr Paksi, výkonný ředitel společnosti J.A.P., která se distribucí skleněných produktů zabývá a pokračuje:

„Celoskleněné stěny jsme vyvinuli ve spolupráci s architekty a designéry, kteří stěny ze skla navrhují neustále a tuto problematiku mají dobře zvládnutou. Výsledkem je praxí ověřený produkt, ke kterému máte navíc veškerý technický, záruční i pozáruční servis od jednoho dodavatele."

Jak na výběr stěny J.A.P.?

Vše se dozvíte v celém článku na ESTAV.cz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 


Související z oboru

Isotra - předokenní roleta Plasterax, barevné provedení lamely RAL 9003

Dotace na venkovní stínicí techniku

24.3.2019 | redakce
Od 15. října 2018 je možné získat příspěvek i na úsporné rekonstrukce domů realizované svépomocí, venkovní stínicí techniku, stavbu domu v nízkoenergetickém standardu nebo výměnu starých kamen bez nutnosti zateplení.

Dotace můžete nově získat i na vnější zastínění

15.3.2019 | redakce s využitím tiskové zprávy BVV, a.s.
Lidé se tropickým vedrům snaží bránit, jak se dá. Velkou pomocí může být venkovní zastínění. Poptávka po stínění každoročně stoupá, mluví se o zhruba o 35 procentech. A půjde určitě ještě nahoru – venkovní zastínění se dostalo do programu Nová zelená úsporám. Je spojeno s příspěvky na zateplování.
Vnější žaluzie od října 2018 s dotací, foto Lomax

Stínicí technika - trendy 2019

27.12. 1:14   V oblasti stínicí techniky mohou být výrazným hybatelem dotační programy. Nejoblíbenějším řešením stínicí techniky jsou v Česku v posledních letech venkovní žaluzie, v loňském roce zaujímaly téměř poloviční podíl ze všech řešení stínění. více >>>

Rozhovor: Inteligentní řízení střešních oken podle kvality vnitřního prostředí

13.12.2018 | redakce
Kvalita vnitřního prostředí je ve stavebnictví velkým tématem. Řízení kvality vnitřního prostředí inteligentním ovládáním střešních oken představila společnost Velux. V rozhovoru o systému Velux Active odpovídá Petr Král, marketingový manažer společnosti Velux.

Střešní okna pro pasivní domy

29.11.2018 | prof. Ing. Jan Tywoniak, CSc., ČVUT Praha, pracoviště UCEEB
Text se věnuje dosud málo sledované stavebněfyzikální souvislosti použití střešních oken v domech s velmi nízkou energetickou náročností. Z energetického hlediska mají být počty a velikosti střešních oken navrhovány velmi zdrženlivě. Je úlohou projektanta, aby vybral nejlepší dostupná okna a nutné související zvýšení prostupu tepla vykompenzoval zlepšením kvality jiné části obálky budovy.