Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nízkoenergetické stavby
Archiv zpráv od 14.11.2020 do 11.5.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

6.5.2021
FAKRO CZECH s.r.o.

Plánujete nákup střešních oken? Nyní můžete získat prémii až 2600 Kč za nákup balíčku superTrio!

26.4.2021
RHEINZINK ČR, s.r.o.

100DOLY je malá slovní hříčka od slova „stodoly“, představující typické, dnes už historické, polnohospodářské budovy. 100DOLY je dům solitér v agrárním území, na periférii obce Skačany, ktorý tvoří dva paralelní, vzájemně propojené objekty archetypálního průřezu, posazené na uměle vytvořeném vršku.

23.4.2021
Frank Bold Advokáti, s.r.o.

Do českého prostředí přichází sílící světový trend - udržitelné stavitelství. Nová výstavba se začíná koncipovat v širších souvislostech, klade se důraz na chytré umisťování budov do území a k lokálním podmínkám se přistupuje citlivěji. 27. dubna a 11. května se uskuteční první dvě části z cyklu online konferencí, na které vás zve Frank Bold spolu s partnery.

4.4.2021
Saint-Gobain Building Glass

Kdo se chystá nebo již letos staví dům, musí počítat se splněním nových legislativních požadavků, které se od ledna roku 2022 stanou novou normou. Nový předpis ještě více zpřísňuje nároky na energetickou bilanci všech nově stavěných budov a výrazně tak zasáhne do jejich konceptů už v počáteční fázi plánování.

21.3.2021
Wienerberger s.r.o.

Porotherm partnerem těch nejlepších. Počátek roku věnuje redakce časopisu Můj dům pravidelně soutěži Dům roku. Ani letos tomu nebylo jinak a vyhlášeny tak byly v lednu výsledky již 26. ročníku tradiční čtenářské ankety o nejkrásnější český rodinný dům.

19.3.2021
Recuair s.r.o.

Kašel, kýchání, různé druhy vyrážky, suchá popraskaná kůže, apatie, svědění. To jsou nejčastější projevy alergie přecházející v dalších stádiích do astmatu.

2.3.2021
Merxu s.r.o.

B2B obchodní portál merXu.com nabízí na výběr přes 500.000 produktů od více než tisícovky dodavatelů ze střední a východní Evropy. Firmy a živnostníci na merXu.com najdou produkty z kategorií Stavebniny, Nářadí, Ochranné prostředky, Elektrotechnika a osvětlení, Topení a instalace a dalších.

29.12.2020
Baumit, spol. s r.o.

Srdečně Vás zveme na každoroční vzdělávací setkání, které pro Vás tentokrát připravujeme ve zcela novém formátu. Přednášky, videa, rozhovory a vše, co z klasických akademií znáte, můžete tentokrát zažít zcela jinak – pohodlně ze svých domovů či kanceláří.

11.12.2020
Veletrhy Brno, a.s.

Na druhou polovinu dubna 2021 je přesunut trojlístek akcí Stavební veletrh Brno, Dřevo a stavby Brno a veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX. Tyto veletrhy nabízejí přehled v oboru stavebnictví a bydlení, inspiraci a setkání s odborníky.

10.12.2020
JAP FUTURE s.r.o.

Více než dvacetiletá zkušenost s výrobou stahovacích půdních schodů se projevuje na kvalitě a důmyslném zpracování produktů JAP FUTURE. Nespokojíme se s průměrem, pro naše zákazníky chceme jen to nejlepší.

25.11.2020
Domy ATREA - komplexní řešení pasivních a nízkoenergetických domů

Chystáte se stavět? Chcete bydlet komfortně, zdravě a ohleduplně k přírodě? Přijměte pozvání na dny otevřených dveří do souboru 13 pasivních domů a vzdělávacího střediska v obci Kolbenovy v Českém ráji.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama