SULKO Vás zve na veletrh FOR ARCH 2016

Datum: 5.9.2016  |  Organizace: SULKO s.r.o.  |  Firemní článek

Navštivte expozici SULKO na veletrhu FOR ARCH ve dnech 20. – 24. 9. 2016 a získejte náskok pro Vaši stavbu! Navíc při návštěvě veletrhu máte možnost v yužít našich speciálních veletržních cen. Prohlédněte si naše novinky a získejte profesionální rady pro výběr kvalitních oken a dveří pro Váš byt či dům.

SULKO s.r.o.
Československé armády 981/41
789 01 Zábřeh

tel.:800 155 156, 583 469 111
e-mail:
web:www.sulko.cz

Stánek SULKO letos najdete v hale číslo 3 – 3C10. Těšit se na Vás budou naši obchodní manažeři a odborní poradci, kteří Vám pomohou s výběrem optimálního řešení pro Váš projekt.

Kvalitní okna a dveře SULKO s veletržní slevou

Letos jsme pro všechny zájemce o kvalitní česká okna a dveře přichystali novou rozsáhlou expozici vzorků našich produktů. Kromě nového profilu plastového okna SULKO Synego najdete na stánku zástupce plastu, hliníku i dřeva. Zároveň se můžete těšit na elegantní řešení balkonových dveří v podobě HS portálu umožňujícího bezbariérový vstupu nejen na Vaši zahradu.


Posuvně zdvižné dveře HS portál

Systém posuvně zdvižných dveří HEBE SCHIEBE dokonale splňuje požadavky moderní architektury. Jedná se o ideální řešení pro použití z obytných prostor na balkon nebo terasu. Systém umožňuje realizovat velká křídla, díky kterým je v místnosti více světla a opticky více prostoru.

Je tvořen z profilového systému REHAU GENEO s jádrem z vláknitého kompozitu RAU-FIPRO. Posuvné systémy dodáváme i v provedení s bezbariérovým prahem. Nic tak nebude bránit hladkému přechodu mezi jednotlivými místnostmi či terasou domu.

Hlavní přednosti HS portálu
  • Možnost bezbariérového provedení
  • Řešení vhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy
  • Jednoduché komfortní ovládání
  • Úspora místa – křídlo se posouvá souběžně s rámem dveří před pevné křídlo
  • Vynikající hodnoty hlukové a tepelné izolace

Přijďte si prohlédnout možnosti posuvně zdvižných dveří SULKO HS portál přímo na náš stánek na veletrhu FOR ARCH 2016.


 

Datum: 5.9.2016
Organizace: SULKO s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánuVelký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou KoukalovouPraha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí