Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Hörmann vstupuje do segmentu dřevěných interiérových dveří

Společnost Hörmann, významný dodavatel garážových vrat, pohonů, dveří a zárubní, rozšiřuje své portfolio. Přichází na trh s nabídkou rozsáhlého sortimentu dřevěných interiérových dveří, jejichž předností je velká variabilita. Na trhu chyběly modely dveří, které mají špičkovou kvalitu, a přitom jsou dostupné za přijatelné ceny.

Díky dřevěným vnitřním dveřím firmy Hörmann se kupující doslova rozhoduje pro „Dveře pro život“. Kvalita dveří od společnosti Hörmann je nekompromisní a zajišťuje produkt s dlouhou životností.

Interiérové dřevěné dveře společnosti Hörmann se vyznačují velmi kvalitním provedením zárubně a vysoce odolným povrchem Duradecor, které koncový zákazník dostane ve standardním provedení elementu dveří.

Už teď mají úspěch

Z reakcí odborných prodejců s mnohaletou praxí v oblasti interiérových dveří je zřejmé, že dveře přijímají jak odborná veřejnost, tak i koncový zákazník.

Interiérové dveře se vyrábějí z dřevěných materiálů, masivního dřeva, MDF komponentů a dřevotřísky. Povrch dveří je z vysoce mechanicky odolného povrchu Duradecor, což je povrch lepší než CPL a mechanickou odolností se blíží povrchu HPL.

Zámky interiérových dřevěných dveří Hörmann jsou od kvalitního německého výrobce Schulte Schlagbaum a vysoce kvalitní klikové sady od německého výrobce HAFI, což znovu podtrhuje kvalitu Hörmann.

Ať klasické nebo moderní, bílý lak nebo buk,se skleněnými prvky nebo aplikacemi z ušlechtilé oceli – Hörmann nabízí přesně ty dřevěné vnitřní dveře, které se hodí do každého obydlí.
Varianty na výběr

Společnost Hörmann dává na výběr z jedno i dvoukřídlových variant otevíracích dveří, stejně jako dveří posuvných. Mohou se zasouvat do pouzdra či pojíždět na stěně. Dveře najdou využití nejen v rodinných domech a v bytech, kde vytvoří tu správnou atmosféru domova, ale také ve velkých objektech, jako jsou školy, nemocnice a úřady.

Široký sortiment nových dřevěných dveří Hörmann nabízí nepřeberné množství typů prosklení, kování, motivů, provedení a elektrických výbav přesně dle požadavku zákazníka. Samozřejmostí je také možnost mít vždy každou stranu křídla i zárubně v jiné barvě či motivu.

Dřevěné interiérové dveře Hörmann se tradičně vyznačují kvalitou a krátkými termíny dodání.Interiérové dveře společnostnabízí přes síť autorizovaných prodejců dřevěných dveří Hörmann, která se zabývá hlavně interiérovými produkty a již s těmito produkty mají bohaté zkušenosti.
 
 
Reklama