Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Pohon PortaMatic usnadní život handicapovaným lidem

Datum: 27.6.2015  |  Organizace: Hörmann Česká republika s.r.o.  |  Firemní článek

Hörmann přichází na trh s elektrickým pohonem PortaMatic pro vnitřní dveře. Zavírání a otevírání dveří PortaMatic usnadní život lidem například v domovech důchodců, v nemocnicích a všude tam, kde jsou lidé nějakým způsobem handicapovaní. Díky jednoduché montáži jej lze využít i například v domácnosti se seniory.

Hörmann Česká republika s.r.o.
Středokluky 315
252 68 Středokluky

tel.:+420 233 085 770
e-mail:
web:www.hormann.cz

Pohon s integrovaným přijímačem BiSecur lze díky připojení na wi-fi ovládat nejen pomocí dálkového ovladače, ale také pomocí chytrého telefonu či tabletu.

Automatické zavírání vnitřních dveří PortaMatic disponuje kluzným ramenem, které je možné díky jednoduché montáži přilepit na dveřní křídlo (v případě demontáže není dveřní křídlo vůbec poškozeno), jež lze poté otevřít pod úhlem až 115°.
Pohyb dveřního křídla je plynulý a nehrozí žádná újma na zdraví. Spotřeba v klidovém režimu nepřesahuje 1 W a již ve standardním provedení je pohon vybavený přijímačem s funkcí zpětného dotazu na polohu vnitřních dveří.
Zavírání a otevírání dveří PortaMatic usnadní život lidem například v domovech důchodců, v nemocnicích a všude tam, kde jsou lidé nějakým způsobem handicapovaní.

Pohon PortaMatic usnadní život handicapovaným lidem

Pohon PortaMatic je možné díky integrovanému přijímači otevřít i pomocí mobilní aplikace BiSecur Gateway, která přenáší informaci pomocí bezdrátové internetové sítě wi-fi. Rozhraní této aplikace je využitelné pro operační systémy Android a iOS (dostupné v AppStore či Obchod Play).
Aplikace je přehledná, rychlá, jednoduchá a je ovladatelná z celého světa. Systémem Gateway lze ovládat nejen garážová vrata a vchodové a vnitřní dveře, ale také vjezdové brány či lampy s přijímači Hörmann. Aplikace majiteli umožní zobrazit i polohu pohonů vrat či bran nebo stav dveří.Systém PortaMatic prezentovaný na Bau 2015

 

Datum: 27.6.2015
Organizace: Hörmann Česká republika s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích