Hlasujte pro nejlepší dřevěné stavby a vyhrajte pobyt ve srubu!

Datum: 27.2.2017  |  Organizace: Nadace dřevo pro život  |  Firemní článek

Nadace dřevo pro život
U Uranie 18
170 00 Praha 7 - Holešovice

e-mail:
web:www.drevoprozivot.cz

Hlasování v anketě Dřevěná stavba roku 2017 je tady! Vyberte ty nejlepší dřevěné stavby v každé z 8 soutěžních kategorií a zapojte se tím do soutěže o pobyt ve srubu.

Hlasování odborné i široké veřejnosti pro nejlepší dřevěné stavby roku 2017 probíhá až do 3. března 2017. V těchto dnech můžete tedy i Vy ovlivnit, která stavba ze dřeva získá prestižní titul Dřevěná stavba roku 2017 v dané kategorii: Dřevěná hřiště - malá/velká, Dřevěné konstrukce - návrhy/realizace, Moderní dřevostavby - návrhy/realizace, Roubenky a sruby a Dřevěné interiéry.

Pokud pošlete alespoň jeden hlas v každé soutěžní kategorii, zařadíte se navíc do soutěže o 4denní pobyt ve srubu HONKA v Jizerských horách pro 4 až 6 osob se spoustou bonusů od společnosti FINNY! Pobyt ve srubu vyhraje ten hlasující, který pošle své hlasy soutěžním dílům, která v anketě skutečně získají titul Vítěze veřejného hlasování. Šanci na výhru si významně zvýšíte, pokud odešlete všech 24 hlasů, které máte po registraci vaší e-mailové adresy k dispozici. Návod k hlasování najdete zde. Hlasování probíhá zde: http://www.drevenastavbaroku.cz/hlasovani.

„Cílem ankety, kterou organizuje Nadace dřevo pro život, je ukázat dřevo jako významný obnovitelný stavební materiál, jehož využíváním chráníme neobnovitelné zdroje, a tím i naše životní prostředí. Zároveň se snažíme široké veřejnosti ukázat krásy dřevěných staveb. U každé práce najdete kontakt na realizační firmu, projektanta nebo architekta, abyste se s nimi snadno a jednoduše mohli domluvit na realizaci vaší dřevěné stavby,“ říká vedoucí projektu Petra Pacáková.

Výsledky hlasování budou zveřejněny na slavnostním vyhlášení vítězů Dřevěné stavby roku 2017. To se uskuteční ve čtvrtek 23. 3. 2017 na zámku ve Křtinách u Brna pod záštitou prof. RNDr. Ladislava Havla, CSc. – rektora Mendelovy univerzity. Projekt se koná pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky, ministryně pro místní rozvoj, Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva životního prostředí a Svazu měst a obcí České republiky. Anketu podporují významní partneři, jejichž úplný seznam najdete zde.

Sledujte nás na Facebooku: www.facebook.com/DrevenaStavbaRoku

Nadace dřevo pro život, Terezie Poláková, pr@drevoprozivot.cz.


 

Datum: 27.2.2017
Organizace: Nadace dřevo pro životSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 

Mohlo by vás také zajímat


Kam dál


 
 

Aktuální články na ESTAV.czRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánuVelký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou KoukalovouPraha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí