Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Bungalov jako ideální forma řešení pro každého

Rozmanité portfolio bungalovů letos předvede HK-Dřestav s.r.o. Společnost postavila již 750 domů a má v portfoliu 35 typů pro vysněné bydlení. Přesvědčte se sami na Stavebním veletrhu Brno 2020.

Společnost HK-Dřestav s.r.o. byla jedna z prvních, která začala dřevostavby v Česku stavět. Z počátku cílil její program na menší dřevěné stavby, chaty, zahradní domky a vše, co se dřevem a stavebnictvím souvisí. „Od těchto projektů to pak bylo už kousek k postavení prvního dřevěného domu,“ řekl Luděk Hořejší. Díky dlouholeté, dobře odvedené práci má společnost na kontě kolem 750 postavených domů, které byly všechny zpracovány individuálním přístupem.

Prezentace HK-Dřestav s.r.o. dnes stojí na 35 typových stavbách. „Pokud budeme hovořit o typových stavbách, máme zpětnou vazbu od investorů, že jsou domy navrženy již ve standardu s ohledem na potřeby pohodlného bydlení. Nabízíme tak množství úložných prostor, velikost pokojů i okna,“ řekl Hořejší. Konstrukční systémy jsou variabilní a společnost může navrhnout jakékoliv dispoziční úpravy a řešit individuální projekty. Stejně tak konstrukční detaily jsou řešeny dle nejaktuálnějších postupů pro výstavbu kvalitních dřevostaveb (energetičnost, použité materiály, konstrukční detaily napojení).

Stavební veletrh ve stylu bungalovů

Katalog domů, které HK-Dřestav s.r.o. bude letos na Stavebním veletrhu prezentovat, bude mít hlavní vlajkovou loď. Odborníci zájemcům představí dům, který má vše. Bungalov Prosecco nabídne větší obývací prostor, zázemí, šatny, dílnu, garáž i zastřešenou terasu. Přízemní stavby jako je právě bungalov Prosecco nabídne dispozici 4+kk s užitnou plochou 126 m2. „Jsou vhodné pro všechny typy rodin, navíc si v něm každý najde to své,“ dodal Hořejší.

Více se dozvíte na Stavebním veletrhu Brno, konajícím se ve dnech 26.2.2020 až 29.2. 2020.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

HK-Dřestav s.r.o.
logo HK-Dřestav s.r.o.

Firma vznikla jako nástupce firmy tesařství Kubín, jenž byla založena roku 1992 jednatelem, panem Zdeňkem Kubínem a od počátku se věnovala stavbám na bázi dřeva. Firma sídlí v Doublovičkách ve středních Čechách. Ve spolupráci se podílíme i na stavbách ...

 
 
Reklama