Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

NOVÁ ročenka PASIVNÍ DOMY 2020 zdarma na veletrhu FOR PASIV

Vyzvedněte si ZDARMA ročenku/speciál PASIVNÍ DOMY 2020 na veletrhu FOR PASIV! V Česku ojedinělá ročenka/speciál PASIVNÍ domy 2020 vychází opět u příležitosti veletrhu FOR PASIV 6.2.2020.

Speciál PASIVNÍ DOMY 2020 je nabitý informacemi o pasivních domech – dozvíte se, jak se staví, jak se v nich bydlí, jaké jsou výhody pasivních domů a jaké je třeba dodržet pravidla při jejich stavbě, aby dobře fungovaly. Neocenitelnými jsou zkušenosti majitelů pasivních domů, kteří svými výpověďmi o životě v pasivních domech ročenku velmi obohatili stejně jako návštěvníci akce Dnů pasivních domů. I jejich zážitky v ročence PASIVNÍ DOMY 2020 najdete. Nechybí samozřejmě pestrá paleta ukázek realizací pasivních domů v České republice jako důležitá inspirace pro stavebníky, kteří o stavbě takového domu teprve uvažují a spousta dalších zajímavých článků týkajících se vytápění, větrání, výběru oken a třeba i výhledu do budoucnosti stavění domů. Součástí letošního vydání je opět KATALOG projektů a realizací pasivních domů, který příznivcům chytrého bydlení určitě pomůže s výběrem právě jejich pasivního domu stejně jako dodavatelské firmy.

Ročenka vznikla ve spolupráci s Centrem pasivního domu, Státním fondem životního prostředí České republiky, veletrhem FOR PASIV 2020 a řadou odborníků z oboru.

Speciální ročenka PASIVNÍ DOMY 2020 je ZDARMA pouze pro návštěvníky veletrhu FOR PASIV 2020, a to na stánku časopisu DŘEVO&stavby/sruby&roubenky s označením 2 - D05 a zároveň na stánku Centra pasivního domu. Po veletrhu bude možné si ročenku PASIVNÍ domy 2020 zakoupit v běžné síti prodejen novin a časopisů nebo na e-shopu vydavatele.

PRO VOBIS, s.r.o.
logo PRO VOBIS, s.r.o.

České vydavatelství zaměřené na obor dřevostaveb a pasivních domů. Provozujeme rovněž rozsáhlý a vyhledávaný portál drevoAstavby.cz pro prezentaci firem z oboru dřevostaveb, kde jsou všechna naše periodika v online verzi. Naším dalším zaměřením je výroba ...

 
 
Reklama