Konference – „Energetické úspory 2020“

Datum: 1.3.2017 4:31  |  Firemní zpráva

Co lze nebo naopak nelze očekávat od termínu "budova s téměř nulovou spotřebou energie"? Jak nejlépe zajistit optimální energetickou soběstačnost budov a návratnost investic do technologií nebo jak zajistit zdravé energeticky úsporné a ekologické bydlení?

Pozor změna!!!

Vážení zájemci o účast na konferenci Energetické úspory 2020, kvůli souběhu konference se Stavebními veletrhy v Brně a zpětné vazbě zájemců o účast na konferenci se pořadatelé rozhodli posunout termín konání konference na 31. 5. 2017.

V případě dotazů se obraťte na níže uvedené kontaktní osoby:

  • Ing. Aneta Křivková, tel. č.: 778 095 150, email: aneta.krivkova@smartdialog.cz
  • Petra Stiblíková, tel. č.: 602 708 763, email: stiblikova@clbpisek.cz

Jak vyrobit vlastní energii z OZ? Je možné mít svůj ostrovní dům? Jak uložím energii? Lze ušetřit inteligentním řízením? Jak zajistím zdravé prostředí v domě?

Přijďte o tom diskutovat s nejpovolanějšími odborníky na technologickou burzu 31.5.2017 do Písku! Bude zde představeno několik řešení nízkoenergetických a chytrých domů, tři typy baterií, nanotechnologické novinky z oblasti stavebních materiálů, převratná technologie v oblasti rekuperace a mnohé další.

Mezi prezentujícími najdete profesora Ing. Karla Kabeleho, ČVUT, zástupce firmy Schmid Group, firmy HE3DA, firmu i4wifi, Jiřího Kůse - ředitele Asociace nanotechnologického průmyslu ČR, zástupce firmy WAFE a další. Vše formou prezentací, případových studií nebo praktických ukázek. Účastníci budou mít možnost se „tváří v tvář“ setkat na organizovaných setkáních s prezentujícími, ale i s ostatními registrovanými účastníky a odstartovat tak svou budoucí spolupráci.


Konference se bude konat 31.5.2017 v budově Centra energeticky efektivních budov (CLB), ulice Vladislavova, Písek. Více informaci získáte na webových stránkách www.energetickeuspory2020.cz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Vítězné domy soutěže Pasivní dům roku 2017

Vítězné domy soutěže Pasivní dům roku 2017

9.2.2018 | redakce podle tiskové zprávy
Vítězné domy byly vyhlášeny na konferenci Pasivní domy ve čtvrtek 8. února v rámci výstavy For Pasiv v Praze. Uděleny byly ceny poroty, veřejnosti a ceny partnerů. Oceněno bylo celkem 5 projektů. Ve stejný den byl veřejnosti představen nový ředitel Centra pasivního domu.

Trendy vývoje energeticky úsporných budov – kritéria

4.1.2018 | Ing. Michal Kabrhel, ČVUT v Praze, Fakulta stavební, Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Návrh moderních budov vyžaduje detailnější analýzu požadavků investora, vlastností systémů TZB, na jejímž základě lze stanovit optimální návrhové parametry. V přednášce jsou shrnuta základní kritéria a doporučení.

Energetická náročnost budov v České republice a šetrné budovy

16.12.2017 | Ing. Petr Zahradník, Česká rada pro šetrné budovy
Energetická náročnost budov je v současnosti skloňované téma nejen díky možnému získání dotací například z Operačního programu životní prostředí, ale také v souvislosti s povinností stavět nové budovy s tzv. téměř nulovou spotřebou energie.

Studie: ČR nemůže dosáhnout cíle energetických úspor bez dotací

22.11. 01:00   Česko nemůže bez dotací státu dosáhnout cíle energetických úspor, o kterém uvažuje Evropská unie. Vyplývá to ze studie, kterou zpracovala poradenská společnost Enviros pro Svaz průmyslu a dopravy. více >>>

Přednáška Passive House Architecture

12.11. 12:57   Katedra pozemních staveb FSv ČVUT v Praze Vás zve na přednášku Dipl. Ing. Arch. Olafa Reitera. Přednáška se koná 20.11.2017 v 16:00 v posluchárně D1122. více >>>

Témata 2018

Partneři - NZEB

logo FENIX
logo KNAUF INSULATION
logo YTONG

Odborný garant

Odborná spolupráce

 
 

Aktuální články na ESTAV.czRozsah použití tepelného čerpadla a topný systém VI.Potřebují vaše plastová okna již nutně seřídit nebo opravit?Jak se vyrábí sádrokarton u MělníkaTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITAT