Southco představuje novou vačkovou západku s inovovaným tvarem křídlaté matice a vestavěnou funkcí uzamykání

Datum: 2.12.2017 02:00  |  Organizace: Southco Manufacturing Limited  |  Firemní zpráva

Společnost Southco inovovala svou úspěšnou řadu vačkových západek s křídlatou maticí E5 návrhem stylového moderního designu podporujícího ergonomické ovládání a zvýšení bezpečnosti.

Vačkové západky E5 od firmy Southco umožňují robustní uzavírání odolné proti vibracím
Vačkové západky E5 od firmy Southco umožňují robustní uzavírání odolné proti vibracím

Nové západky E5 mají funkci zamykání s možností instalace kulaté třmenové petlice do průměru 8 mm a inovovaný tvar křídlaté matice, která funguje současně jako rukojeť a ovládací prvek.

Inovovaná křídlatá matice západky E5 se vyznačuje konkávním tvarem boku, který je estetický a zároveň usnadňuje jisté uchopení pro jednoduché ovládání krytu nebo dveří, a to i v rukavicích. Kulička na pružině poskytuje senzorickou zpětnou vazbu a pomáhá slyšitelným „kliknutím“ verifikovat, zda jsou dveře správně otevřené nebo zavřené. Západky E5 s křídlatou maticí jsou testované a certifikované podle NEMA 4 a IP65 na odolnost proti vniknutí vody a prachu a jsou vhodné pro instalaci ve venkovním i vnitřním prostředí.

Vačkové západky E5 od firmy Southco umožňují robustní uzavírání odolné proti vibracím. Vyznačují se velkou škálou délek rukojetí a dodávají se s různými typy hlavic pro zvýšení bezpečnosti. Západky E5 se navíc vyznačují stejným montážním otvorem jako standardní západky a pro modulární využití se dodávají i v odděleném provedení se samostatnou západkou a vačkou.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

German Design Award 2018: Trojitý triumf pro Schüco

2.12.2017 | Schüco International KG
V Německu byly uděleny ceny za výjimečný design. Tamní výrobce hliníkových a plastových systémů pro okna, dveře a fasády značky Schüco v mezinárodní soutěži German Design Award 2018 získal ocenění pro tři své produkty.

Masonite představil protipožární, bezpečnostní a voděodolné dveře

29.10.2017 | redakce
Společnost Masonite na stavebním veletrhu FOR ARCH představila interiérové protipožární dveře s deklarovanou bezpečnostní třídou RC 2 a zvýšenou protihlukovou ochranou LUME EXTRA Safety Acoustic. Druhou novinkou jsou voděodolné dveře do vlhkých provozů AQUA EXTREM.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czProč si zvolit suchou podlahuRostliny v interiéru: Jak s nimi pracovat, kam je umístit?V Praze na Pankráci začala stavba budovy Mayhouse za 443 mil. KčSkladba ploché střechy jednoplášťové a dvouplášťové