Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Okna a dveře ihned k dodání. Ušetřete už tuto zimu

Plánujete výměnu oken? Nemusíte čekat až na příští rok. E-shop SKLADOVÁ-OKNA.cz díky největšímu skladu v Česku má ihned k dodání na 140 typů plastových oken a dveří.

Sklad se nachází v Kuřimi u Brna. „Zakládáme si na to, aby zákazníci dostali zboží co nejrychleji. Když si tedy objednají okna nebo dveře, které máme skladem, mohou si pro ně poté, co jim pošleme potvrzení objednávky, k nám do skladu přímo přijet. Dodání tak může být jen do několika hodin. Jestliže je kupující zdaleka a zvolí variantu dopravce, expedice bývá do tří pracovních dnů,“ uvedl Petr Borecký, ředitel společnosti TT HOLDING, která e-shop SKLADOVÁ-OKNA.cz provozuje.

E-shop využívají často lidé, kteří si okna a dveře montují svépomocí. „Proto v našem sortimentu máme i potřebný montážní materiál, například turbo šrouby, montážní pěny či silikony a také rozšiřovací a spojovací profily,“ uzavřel Borecký.

Skladova-okna.cz
logo Skladova-okna.cz

Společnost TT HOLDING provozuje e-shop SKLADOVÁ-OKNA.cz, kde seženete cenově dostupná plastová okna a dveře. Výhodná cena není na úkor kvality. Profilový systém z produkce švýcarského koncernu Arbonia AG, bezpečnostní kování od německých společností ...

 
 
Reklama