Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Program WH OKNA ve firmě AM OKNA

Datum: 22.2.2019 03:50  |  Organizace: Winkhaus Polska Beteiligungs společnost s r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost AM OKNA začala svou činnost na počátku 90. let, stejně jako mnoho firem v okenním průmyslu – v průběhu let se jí podařilo upevnit svou pozici na trhu a vybudovat si rozeznatelnou značku.

Winkhaus Polska Beteiligungs společnost s r.o.
Przemyslowa 1
64-130 Rydzyna

tel.:00420 736 630 957
e-mail:
web:www.winkhaus.com

Stala se globálním hráčem – její okna jsou zasílána do 20 zemí, např. do Německa, Švédska, Norska, Belgie, Dánska, Anglie, Nizozemska, Itálie, Švýcarska a Francie. V poslední době AM OKNA také prodává na jiné kontinenty: do USA a Kanady.

Požadavky klientů jsou velmi individuální v závislosti na zemi. „Je třeba rychle reagovat na změny a přizpůsobení organizace, abychom uspokojili očekávání, která s rostoucím povědomím zákazníků neustále roste," vysvětluje Krystian Mrówczyński, ředitel závodu AM OKNA v Skwierzyna. „Kupující chtějí získat kompletní produkt, často s doplňky, jako jsou žaluzie, okenní parapety, s kompletním montážním systémem nebo častěji s montážní službou."

AM OKNA je společnost ochotně využívající nové technologie: od strojního parku, infrastruktury až po moderní IT řešení. „Naše síla je v zaměstnancích v oblasti výroby, technologií a IT," říká Krystian Mrówczyński, informatik. Díky velmi rozvinutým technickým kompetencím a schopnostem analyzovat problémy realizuje společnost zajímavé projekty v oblasti zlepšování výroby, technologie, skladů a logistiky.

Před dvěma lety se management společnosti rozhodl zavést nové kování společnosti Winkhaus aktivPilot a přejít na prodej a výrobu programem WH OKNA. „V každé organizaci je moment, že provozní a rozvojové aktivity nedosahují požadovaného efektu,“ vysvětluje ředitel Krystian Mrówczyński. „V našem případě jsme dospěli k závěru, že potřebujeme profesionálního partnera, vhodného dodavatele, který nám zajistí nepřerušené dodávky v souladu s našimi požadavky. Očekávali jsme také kvalitní produkty a služby. Kromě toho jsme hledali poskytovatele softwaru, protože jsme také cítili, že náš potenciál není plně využit. A tak jsme narazili na společnost Winkhaus, která nám kromě prodeje kování nabídla to, co jsme očekávali."

Kromě systémů kování Winkhaus ve společnosti AM OKNA byl implementován program WH Okna a modul WH Net pro bezpapírový oběh výrobních dokumentů. Jak zaměstnanci společnosti mluví o implementovaných řešeních, zjistíte z filmu.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Isotra - předokenní roleta Plasterax, barevné provedení lamely RAL 9003

Dotace na venkovní stínicí techniku

24.3.2019 | redakce
Od 15. října 2018 je možné získat příspěvek i na úsporné rekonstrukce domů realizované svépomocí, venkovní stínicí techniku, stavbu domu v nízkoenergetickém standardu nebo výměnu starých kamen bez nutnosti zateplení.

Dotace můžete nově získat i na vnější zastínění

15.3.2019 | redakce s využitím tiskové zprávy BVV, a.s.
Lidé se tropickým vedrům snaží bránit, jak se dá. Velkou pomocí může být venkovní zastínění. Poptávka po stínění každoročně stoupá, mluví se o zhruba o 35 procentech. A půjde určitě ještě nahoru – venkovní zastínění se dostalo do programu Nová zelená úsporám. Je spojeno s příspěvky na zateplování.
Vnější žaluzie od října 2018 s dotací, foto Lomax

Stínicí technika - trendy 2019

27.12. 1:14   V oblasti stínicí techniky mohou být výrazným hybatelem dotační programy. Nejoblíbenějším řešením stínicí techniky jsou v Česku v posledních letech venkovní žaluzie, v loňském roce zaujímaly téměř poloviční podíl ze všech řešení stínění. více >>>

Rozhovor: Inteligentní řízení střešních oken podle kvality vnitřního prostředí

13.12.2018 | redakce
Kvalita vnitřního prostředí je ve stavebnictví velkým tématem. Řízení kvality vnitřního prostředí inteligentním ovládáním střešních oken představila společnost Velux. V rozhovoru o systému Velux Active odpovídá Petr Král, marketingový manažer společnosti Velux.

Střešní okna pro pasivní domy

29.11.2018 | prof. Ing. Jan Tywoniak, CSc., ČVUT Praha, pracoviště UCEEB
Text se věnuje dosud málo sledované stavebněfyzikální souvislosti použití střešních oken v domech s velmi nízkou energetickou náročností. Z energetického hlediska mají být počty a velikosti střešních oken navrhovány velmi zdrženlivě. Je úlohou projektanta, aby vybral nejlepší dostupná okna a nutné související zvýšení prostupu tepla vykompenzoval zlepšením kvality jiné části obálky budovy.