Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Screenové rolety Minirol – pozvánka na naši venkovní vzorkovnu

Datum: 14.1.2019 4:38  |  Organizace: MK Rolety  |  Firemní zpráva

Před pořízením screenových rolet vás zveme na prohlídku, jak správně fungují screen rolety. Připravili jsme pro vás venkovní vzorkovnu, kde si můžete ověřit naší vysokou kvalitu.

MK Rolety
Těškov 184
33701 Těškov

tel.:+420 737 739 714
e-mail:
web:www.mk-rolety.cz

Jsme si vědomi, že nákup každé stínící techniky je třeba pořizovat s rozumem. Proto jsme pro vás připravili živou ukázku, jak fungují kvalitní venkovní screenové rolety. Postavili jsme pro vás venkovní pergolu, kde si můžete, prohlédnou screen rolety o velikosti přes 4 000 mm. Specializujeme se na stínění teras – stínění pergol, které je v poslední době velice oblíbené. Rádi vám vysvětlíme jejich výhody a rádi předvedeme jejich správnou funkčnost. Bohatý výběr látek screen s různými prostupy světla potěší i velmi náročné zákazníky. Montáže screenových rolet do pergoly, na okna i na fasády jako dokonalé stínící clony vám dodáme včetně montáže, které provádíme především v Plzni a v Praze. Samozřejmostí jsou i jejich okolí.

Naše screenová roleta je ovládaná velmi tichými motory SOMFY na dálkové ovládání.

Poskytujeme záruční i po záruční servis na venkovní rolety Minirol, na které poskytuje prodlouženou záruku 5 let.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 


Související z oboru

Isotra - předokenní roleta Plasterax, barevné provedení lamely RAL 9003

Dotace na venkovní stínicí techniku

24.3.2019 | redakce
Od 15. října 2018 je možné získat příspěvek i na úsporné rekonstrukce domů realizované svépomocí, venkovní stínicí techniku, stavbu domu v nízkoenergetickém standardu nebo výměnu starých kamen bez nutnosti zateplení.

Dotace můžete nově získat i na vnější zastínění

15.3.2019 | redakce s využitím tiskové zprávy BVV, a.s.
Lidé se tropickým vedrům snaží bránit, jak se dá. Velkou pomocí může být venkovní zastínění. Poptávka po stínění každoročně stoupá, mluví se o zhruba o 35 procentech. A půjde určitě ještě nahoru – venkovní zastínění se dostalo do programu Nová zelená úsporám. Je spojeno s příspěvky na zateplování.
Vnější žaluzie od října 2018 s dotací, foto Lomax

Stínicí technika - trendy 2019

27.12. 1:14   V oblasti stínicí techniky mohou být výrazným hybatelem dotační programy. Nejoblíbenějším řešením stínicí techniky jsou v Česku v posledních letech venkovní žaluzie, v loňském roce zaujímaly téměř poloviční podíl ze všech řešení stínění. více >>>

Rozhovor: Inteligentní řízení střešních oken podle kvality vnitřního prostředí

13.12.2018 | redakce
Kvalita vnitřního prostředí je ve stavebnictví velkým tématem. Řízení kvality vnitřního prostředí inteligentním ovládáním střešních oken představila společnost Velux. V rozhovoru o systému Velux Active odpovídá Petr Král, marketingový manažer společnosti Velux.

Střešní okna pro pasivní domy

29.11.2018 | prof. Ing. Jan Tywoniak, CSc., ČVUT Praha, pracoviště UCEEB
Text se věnuje dosud málo sledované stavebněfyzikální souvislosti použití střešních oken v domech s velmi nízkou energetickou náročností. Z energetického hlediska mají být počty a velikosti střešních oken navrhovány velmi zdrženlivě. Je úlohou projektanta, aby vybral nejlepší dostupná okna a nutné související zvýšení prostupu tepla vykompenzoval zlepšením kvality jiné části obálky budovy.