Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Výběr vchodových dveří ERKADO

Datum: 18.9.2018 4:14  |  Autor: ERKADO CZ s.r.o.  |  Organizace: ERKADO CZ s.r.o.  |  Firemní zpráva

Na co se zaměřit při výběru vchodových dveří? Poradíme Vám!

ERKADO CZ s.r.o.
Průběžná 1548/90
100 00 Praha

tel.:800 111 999,
e-mail:
web:erkado.cz  dvere-erkado.cz

Výběr vchodových dveří ERKADO

Jak na výběr vchodových dveří do bytu? Připravil jsme pro Vás pěkný článek o výběru venkovních vchodových dveří v 6 krocích.

Vyberte si:

1.Správný rozměr

2.Bezpečnost dveří

3.Konstrukce a povrchová úprava vchodových dveří

4.Tepelně izolační vlastnosti

5.Vzhled

6. Jaké jsou možnosti dodatečného vybavení

Více o tom naleznete na našem firemním blogu ERKADO zde

Také na našich webových stránkách naleznete venkovní, vchodové, bezpečnostní BT2 a BT3, protipožární vstupní dveře do bytu.


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Výpočet napjatosti ohýbaných nosných prvků z vrstveného skla v závislosti na tuhosti folie PVB a EVA

10.9.2018 | Ing. Tomáš Hána, Ing. Klára Machalická, Ph.D., doc. Ing. Martina Eliášová, CSc., Katedra ocelových a dřevěných konstrukcí, Fakulta stavební, ČVUT v Praze, Ing. Miroslav Vokáč, Ph.D., Kloknerův ústav, ČVUT v Praze
Ohýbané nosné konstrukce z vrstveného skla jsou v dnešním stavitelství navrhovány stále častěji, a to především kvůli své zbytkové únosnosti v nehodové situaci. Dojde-li v běžném provozu k poškození jedné tabule v souvrství, zbylé tabule jsou stále schopny přenášet část užitného zatížení. V případech, kdy je při návrhu uvažována smyková tuhost polymerní folie, je stanovení napjatosti a průhybů těchto prvků značně komplikované. Smyková tuhost folie závisí především na okolní teplotě a délce trvání statického zatížení. V současnosti nejsou k dispozici jednotné evropské normy pro návrh ohýbaných konstrukcí z vrstveného skla, které by zohledňovaly pozitivní vliv smykové tuhosti polymerní folie. Tento článek je zaměřen na výpočet napjatosti a průhybů ohýbané po obvodě prostě podepřené čtvercové desky z vrstveného skla zatížené rovnoměrným krátkodobým zatížením, který zohledňuje experimentálně stanovenou smykovou tuhost běžných polymerních folií PVB (Trosifol BG-R-20, Trosifol ExtraStrong) a EVA (Evasafe).

Design dveřních klik

20.5. 02:00   Má klika s dveřmi splynout nebo být výrazným prvkem? Závisí především na konceptu daného interiéru. více >>>
 
 

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu, děláte PENB nebo audit? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška