Designové dveřní systémy J.A.P. v novém showroomu v Praze

Datum: 11.6.2018 4:55  |  Organizace: J.A.P. spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Dveře bez nadpraží, obklad stěny se skrytou zárubní, dveře jezdící ve stropě… to je namátkový výběr toho, co nabízí k prohlédnutí nově otevřený showroom českého výrobce J.A.P. v Sykora Home v Praze.

J.A.P. spol. s r.o.
Nivky 67
750 02 Přerov

tel.:581 587 811
e-mail:
web:www.japcz.cz

Designové dveřní systémy J.A.P. v novém showroomu v Praze

„Náš nový showroom není pouze tradičním expozičním stánkem. Na ploše 300 m2 vystavujeme kromě našeho běžného sortimentu také úplné novinky, které se brzy chystají prorazit na český trh – např. obkladový systém EFEKTA, zárubeň GARDE či šatní systém ARMADIO,“ říká pan Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti J.A.P., a dodává: „Také se snažíme ukázat, že sladit různá provedení dveří v interiéru není vůbec složitá věc. Na showroomu je hned několik ukázkových řešení.“

Celý showroom je barevně a materiálově laděn v zemitých tónech, které umožňují snazší výběr různých materiálových a barevných kombinací ve finálním interiéru.

Showroom je rozdělen do tří částí:

 • vstupní výstavní prostor
  • prezentovány hlavní novinky společnosti J.A.P.
  • designové řešení dveří, které v interiéru dominují
  • ukázka možnosti splynutí různých řešení dveřních systémů v jednom prostoru
 • výstavní sektor uprostřed
  • skleněné produkty, které dokážou dodat prostoru lehkost a vzdušnost
  • koncipován jako modelový příklad kancelářských nebo šatních prostor
 • multifunkční komfortní prostor v zadní části
  • nabízí zázemí pro jednání s architekty a klienty.

Kromě tohoto nového showroomu má společnost J.A.P. i další vzorkovny v Přerově a Bratislavě.

Kontakt:
Showroom J.A.P.
Sykora Home Praha
Bassova 12
190 00 Praha 9 – Vysočany
tel.: +420 739 278 160
e-mail: obchod@japcz.cz
Otevírací doba: PO - PÁ 10.00 - 18.00, SO 10.00 - 16.00

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Klika s prestižním oceněním za design musí být funkční, poctivá a ergonomická

10.5.2018 | redakce
Dveřní klika je mechanické zařízení k otevírání a zavírání například dveří a oken. Tolik věcně. Jak ji vybíráme, na co musí myslet designér kliky a také zda může dnes ještě klika podle literatury „ztěžka zavrzat“ v rozhovoru s Ing. Petrem Ondráčkem, obchodním ředitelem COBRA spol. s r.o.

Střešní okna pro pasivní domy

7.5.2018 | prof. Ing. Jan Tywoniak, CSc., ČVUT Praha, pracoviště UCEEB
Text se věnuje dosud málo sledované stavebněfyzikální souvislosti použití střešních oken v domech s velmi nízkou energetickou náročností. Z energetického hlediska mají být počty a velikosti střešních oken navrhovány velmi zdrženlivě. Je úlohou projektanta, aby vybral nejlepší dostupná okna a nutné související zvýšení prostupu tepla vykompenzoval zlepšením kvality jiné části obálky budovy.

Stanovení smykového modulu folií PVB a EVA v závislosti na teplotě a rychlosti zatížení

30.4.2018 | Ing. Tomáš Hána, doc. Ing. Martina Eliášová, CSc., Katedra ocelových a dřevěných konstrukcí, Fakulta stavební, ČVUT v Praze, Ing. Klára Machalická, Ph.D., Ing. Miroslav Vokáč, Ph.D., Kloknerův ústav, ČVUT v Praze
V současném stavebnictví se sklo jako stavební materiál začíná používat i na nosné prvky. Většina těchto prvků je vyrobena ze skla vrstveného, které je tvořeno dvěma nebo více skleněnými deskami spojenými polymerní folií. Na trhu je řada folií pro konstrukce z vrstvených skel, smykové tuhosti většiny z nich však nejsou odborné veřejnosti dostupné.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czAku-hřebíkovačky HITACHI Power Tools přinášejí volnost bez hadic a kompresorů„Soutěž o nejlepší projekt“ pro studenty od společnosti Wienerberger má své vítězeJak utlumit hluk ze stavebních prací? Postavte si stan!Na Vysočině přibylo do června 671 bytů, meziročně o 60 % více