Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Funkční vlastnosti systému Artline

Každý hliníkový rám unese zátěž až 250 kg, umožňující použití velkých a těžkých skleněných výplní. Hliníková okna Artline mohou dosáhnout do výšky až 3 metry.

Artline je umění s cílem kvality, lehkosti a pohodlí.

Artline elegantně přináší krajinu za okny k vám domů. Jeho design vznikal s vědomým úsilím o vytvoření uměleckého objektu, který je jak funkčně tak esteticky příjemný. Artline představuje současnou architekturu – je kreativní jak prostřednictvím svého designu, tak díky svému vlivu na budovy i jejich uživatele.

Škála funkčních vlastností, kterou Artline nabízí, je rozsáhlá, což dává Artline velkou míru praktičnosti. Skleněné stěny od podlahy až ke stropu se dají snadno otevřít, a tak může venek vstoupit dovnitř. Okna impozantní velikosti spolu s minimálně viditelnou šířkou hliníkového rámu umožňují zaplavit interiéry budov světlem.

Design

Dojem extrémní jednoduchosti a lehkosti systému Artline je výsledkem zvláštní pozornosti, která je věnována kombinaci skla, bezrámových hliníkových oken, elegantního osvětlení a pečlivě architektonicky zvážených prostorů, kde LIGHT IS MORE – SVĚTLO představuje exkluzivní přidanou hodnotu hliníkového systému Artline. Sofistikovaný minimalistický design Artline vytváří lehký a plynulý vzhled, a to jak pro velká fixní, tak i otevíratelná hliníková okna.

 
 
Reklama