Proč investovat do venkovních žaluzií?

Datum: 1.12.2017 4:14  |  Organizace: PROFIROL ŽILINA  |  Firemní zpráva

Přemýšlíte nad tím, že si pořídíte žaluzie? Nemusí to být jenom ty klasické, které se instalují uvnitř vašeho interiéru. Hitem se dnes stávají i ty venkovní. Ptáte se, proč se do nich vyplatí investovat a proč byste to měli udělat i vy sami? Podívejte se s námi na hlavní důvody.

Proč investovat do venkovních žaluzií?

Nabídnou skvělý vzhled

Obáváte se toho, že budou vzhled vašeho domu hyzdit? Je to velký omyl, který už dávno není pravdou. Podívejte se na designové venkovní žaluzie a sami uvidíte, jak skvěle mohou vypadat. To vše především díky trojici hlavních věci, mezi které musíme zařadit:

  • Různá barevné provedení
  • Elegantní moderní tvary
  • Precizní materiálové zpracování

Díky žaluziím udržíte v interiéru potřebné klima

Hlavně v létě oceníte, jak dokonalým pomocníkem jsou. Pokud nemáte klimatizaci, jistě víte, jak nepříjemné je přímé slunce, které váš interiér začne ohřívat. Cílem je zamezit prostupu slunečních paprsků dovnitř. A toho dosáhnete velmi jednoduše. Stačí žaluzie zatáhnout a problém je vyřešený. Rázem se paprsky zastaví ještě před oknem a vy tak i v těch největších teplotách můžete být ve svém interiéru zcela v pohodě.

Jistota tmy, ale i omezení hluku

Potřebujete během noci klidně spát? I to je důvod, proč do venkovních žaluzií investovat. Pokud je zatáhnete, vytvoříte dokonalou tmu. Není důvod obávat se světel z projíždějících lamp, nebo z pouličního osvětlení. Stejně tak mohou zatažené žaluzie částečně zajistit také omezení hluku. To se hodí nejenom v noci, ale třeba i během dne, kdy chcete klid na práci.

Mohou mít vliv i na bezpečnost

Zkrátka a jednoduše, jsou překážkou v okně. A to může odradit případného zloděje, který nebude chtít tento systém překonávat. Raději zvolí objekt, do kterého se dostane snadněji. I toto může být poměrně zajímavé plus, které při výběru také doporučujeme vzít v potaz. Proč? Může se vám vyplatit.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Sledování povrchových teplot na prototypu atypického světlovodu pod infračervenou lampou

5.2.2018 | Ing. Ayodeji Omishore, doc. Ing. Miloš Kalousek, Ph.D., VUT Brno, Fakulta stavební. Ústav pozemního stavitelství, Petr Mohelník, Centrum informačních technologií VUT Brno
Prototyp atypického světlovodu s parabolickým koncentračním zrcadlem byl testován z důvodu stanovení povrchových teplot při působení slunečního záření. Účelem zkoušek je zjistit zvýšení teploty a posoudit možná problematická místa spojená s přehřátím stavebních konstrukcí a materiálů v místě instalace světlovodu.
Fenstar

Bezpečnostní okna Fenstar ve standardu

31.1. 15:13   Podívejte se na záznam improvizované zkoušky odolnosti bezpečnostního okna Fenstar, která proběhla na veletrhu For Arch 2017. více >>>

German Design Award 2018: Trojitý triumf pro Schüco

2.12.2017 | Schüco International KG
V Německu byly uděleny ceny za výjimečný design. Tamní výrobce hliníkových a plastových systémů pro okna, dveře a fasády značky Schüco v mezinárodní soutěži German Design Award 2018 získal ocenění pro tři své produkty.

Masonite představil protipožární, bezpečnostní a voděodolné dveře

29.10.2017 | redakce
Společnost Masonite na stavebním veletrhu FOR ARCH představila interiérové protipožární dveře s deklarovanou bezpečnostní třídou RC 2 a zvýšenou protihlukovou ochranou LUME EXTRA Safety Acoustic. Druhou novinkou jsou voděodolné dveře do vlhkých provozů AQUA EXTREM.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czSoutěžte a získejte zdarma kompletní systém pro vytápění a větrání ATREA!Přijďte na praktické kurzy Zateplování v praxiKdyž máte energii ve svých rukouProč vybrat Sendwix?