Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Archiv zpráv od 6.3.2015 do 18.4.2016

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

18.4.2016
Sdružení pro sanace betonových konstrukcí

Sdružení pro sanace betonových konstrukcí (SSBK) a Ústav stavebního zkušebnictví, Fakulty stavební VUT v Brně si Vás dovolují pozvat k účasti na dvacátý šestý ročník mezinárodního sympozia s názvem Sanace 2016 a devátý ročník konference Zkoušení a jakost ve stavebnictví

17.3.2016
ROCKWOOL, a.s.

Akustické příčky s kamennou vlnou ROCKSONIC SUPER dokáží významně snížit šíření hluku mezi dvěma místnostmi. Výhodou akustické izolace je její přesné a rychlé vkládání do konstrukce kovových profilů.

7.3.2016
ROCKWOOL Slovensko s.r.o.

Akustické priečky s kamennou vlnou ROCKSONIC SUPER dokážu významne znížiť šírenie hluku medzi dvoma miestnosťami. Výhodou akustickej izolácie je jej presné a rýchle vkladanie do konštrukcie kovových profilov.

3.3.2016
Autodesk spol. s r.o.

Autodesk připravil historicky jednu z nejvýhodnějších nabídek pro své zákazníky, kteří vlastní některou ze starších verzí (tj. 2005-2015) produktů LT (AutoCAD LT, Inventor LT a Revit LT) a nyní nabízí jedinečnou možnost, jak získat nejnovější LT licenci na 3 roky se 70% slevou.

1.3.2016
OZVUK - Ozvučení kostelů a akusticky náročných prostorů

Pokud není možné upravit akustiku historického interiéru, nebo by to bylo příliš finančně náročné, přichází ke slovu směrové ozvučení - reprosloupy nového typu K2R.

24.2.2016
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

V letošním roce Weber přichystal celou škálu školení a seminářů, která jsou určena zejména pro aplikační firmy, obsluhu stavebnin, bytové domy a odbornou veřejnost.

4.2.2016
CAD Studio s.r.o.

Oblíbený český dodavatel a vývojář aplikací pro počítačem podporované navrhování a největší středoevropský partner Autodesku vstupuje do dalšího čtvrtstoletí ve výborné kondici – a s řadou plánů.

1.2.2016
Baumit, spol. s r.o.

Tématem letošního ročníku jsou "Nejen zateplovací systémy od A do Z". Vybírat můžete z 8 termínů po celé ČR během února a března 2016.

25.1.2016
ESTAV.cz

Jak dosáhnout co nejlepší akustickou pohodu ve velkých prostorech? Tato problematika zahrnuje různé možnosti. V závislosti na charakteru konkrétního problému je vždy třeba zvolit jejich vhodnou kombinaci.

11.1.2016
Autodesk spol. s.r.o.

Autodesk přechází od února 2016 na nové, pružnější licencování samostatných aplikací formou pronájmu. Z pohledu stávajících trvalých licencí se nic nemění – budou i nadále podporovány a aktualizovány v rámci předplatného Maintenance Subscription.

5.1.2016
AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

Stopray Ultra-50 on Clearvision (velmi čiré sklo) nabízí nejlepší vlastnosti vzhledem k nízkému solárnímu faktoru 23 %, takže fotbalový klub KAA Gent nemusel instalovat žádné vnější zastínění ani klimatizaci.

22.12.2015
AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

Prestižní Torre Allianz splývá s městskou džunglí historického centra Milána a je dokonalým symbolem úspěšné modernizace této lokality. Skla vytvářejí iluzi vibrace celé budovy, která zdánlivě sahá až do oblak.

13.10.2015
Allplan Česko s.r.o.

Přijďte v Praze 20.10. nebo v Bratislavě 27.10. 2015 na prezentaci, kde uvedeme novou verzi BIM systému Allplan 2016. Povíme si o BIMu s Allplanem nebo o tom, jak Vás může podpořit naše služba bim+ v integrovaném projektování.

8.10.2015
Autodesk

Software pro kreslení urychluje tvorbu přesných 2D výkresů. K dispozici pro 32bitovou a 64bitovou verzi systému Windows a systém Mac OS X. Stáhněte si zkušební verzi pro PC nebo pro Mac.

12.8.2015
Kingspan Izolace

Administrativní budova Aviatica z dílny architektka Jakuba Ciglera, kde se na udržení vnitřního komfortu významnou měrou podílejí stropní izolace Kooltherm K10, postoupila do druhého kola 23. ročníku soutěže Stavba roku 2015.

24.7.2015
vahy-vahy.sk

Pokud se podíváme na několik faktorů, které ovlivňují náš spokojený život, je jedním z nich také vlhkost. Ta je přirozenou součástí vzduchu, ale nutno říci, že má jasně dané hodnoty.

22.7.2015
Kalksandstein CZ s.r.o., vápenopískové cihly Zapf Daigfuss

V rámci neustálého vývoje SW podpory byl program pro výpočet akustického útlumu KS-Schallschutzrechner (Kalksandstein - akustický výpočet pro vápenopískové zdivo) doplněn o další moduly a přizpůsoben aktuálním změnám technických normách.

19.7.2015
GRAITEC s.r.o.

Novou aplikaci je možné používat s Revitem Architecture, Structure, MEP a Revitem v rámci Suite. PowerPack pro Revit je poskytován zdarma všem zákazníkům GRAITEC se zakoupeným Subscription programem pro Autodesk Revit nebo produktovou sadu s Revitem.

7.5.2015
Sdružení pro sanace betonových konstrukcí

Sympozium se koná symbolicky v budovách, jejichž stáří je více než 100 let. Citlivá rekonstrukce je však činí stále moderními. nevšední zážitky nabídne i návštěva výzkumného centra AdMaS.

20.3.2015
REMS Česká republika s.r.o.

Lisovací kroužky REMS (PR-3B) se 3-mi lisovacími čelistmi pro náročná lisování velkých rozměrů. Optimální zalisování díky radiálně řízenému pohybu lisovacích čelistí. K pohonu lisovacích kroužků jsou nutné mezikleště.

18.3.2015
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize WEBER

Divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. připravila na letošní stavební sezónu lepidlo na obklady a dlažby s lehčeným plnivem.

16.3.2015
Potichu s.r.o.

Spokojený domov může mít několik různých podob. Většinou má vždy několik faktorů, které souvisí s dobrou polohou domu nebo bytu, s kvalitním a moderním nábytkem, ale i s příjemným soužitím se sousedy.

6.3.2015
REMS Česká republika s.r.o.

Při opracování minerálních stavebních látek, např. beton, železobeton, zdivo, mazanina, se ve vysoké míře vyskytuje křemen obsahující, zdraví ohrožující minerální prach (jemný křemenný prach).


zpět na aktuální zprávy