ALSANIT - komplexní řešení pro sportovní a rekreační objekty

Datum: 13.12.2017 03:00  |  Organizace: HAMROZI s.r.o.  |  Firemní zpráva

Jako oficiální partner firmy FITNET nabízíme komplexní počítačová a elektronická řešení pro sportovní objekty, hotely, fitness kluby nebo lázeňská zařízení.

HAMROZI s.r.o.
Jablunkovská 50
737 01 Český Těšín

tel.:+420 558 746 838
e-mail:
web:www.alsanit.cz
Dokážeme komplexně vybavit sportovní a rekreační objekty
Dokážeme komplexně vybavit sportovní a rekreační objekty

Možnost použití elektronické karty pro každého zákazníka umožňuje bezhotovostní nákup, kontrolu poskytovaných služeb, které zákazník využívá, vytvoření šaten bez použití klíče, nebo automatické vyúčtování poskytnutých služeb.

V základních službách společnost ALSANIT nabízí dodávky nezbytné počítačové techniky, fiskálního zařízení a programového vybavení. Je rovněž prováděno školení personálu v oblasti využívání programu a používání zařízení.

Existuje také možnost zprovoznění objektu tzv. „na klíč“, co vám ušetří čas i peníze.

S námi nejen můžete komplexně vybavit sanitární prostory, ale také zrealizovat plně funkční objekt se synchronizovanými produkty.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Slavnostní vyhlášení 10. ročníku RIGIPS TROPHY 2018

3.3.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Akce RIGIPS TROPHY se týká zrealizovaných projektů z využitím know-how jednoho z lídrů tzv. suché výstavby, ze sádrokartonových desek a všeho, co má společnost Rigips „pod palcem“.

Abeceda řemeslníka 2018 odstartovala

9.1.2018 | Miroslav Bezouška
Třetí ročník školení Abeceda řemeslníka 2018 má za sebou první zastávku v Plzni. Školení je určeno především řemeslníkům, živnostníkům a pracovníkům stavebních firem. Program je složen z praktických ukázek provádění stavebních prací, řešení detailů, správného použití stavebních výrobků a systémů.

Témata 2018

Partneři - Podlahy příčky povrchy


logo KNAUF
logo CEMIX
logo CEMEX
logo LIAPOR

Doporučené články

Redakce TZB-info natočila

 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lištOslavte světový den vody! Navštívit můžete spousty akcí, můžete i pomoci!Aplikace fermacell Store finder pro rychlé vyhledání prodejnyRadiátory Kermi na veletrhu Aquatherm 2018