ALSANIT - komplexní řešení pro sportovní a rekreační objekty

Datum: 13.12.2017 03:00  |  Organizace: HAMROZI s.r.o.  |  Firemní zpráva

Jako oficiální partner firmy FITNET nabízíme komplexní počítačová a elektronická řešení pro sportovní objekty, hotely, fitness kluby nebo lázeňská zařízení.

HAMROZI s.r.o.
Jablunkovská 50
737 01 Český Těšín

tel.:+420 558 746 838
e-mail:
web:www.alsanit.cz
Dokážeme komplexně vybavit sportovní a rekreační objekty
Dokážeme komplexně vybavit sportovní a rekreační objekty

Možnost použití elektronické karty pro každého zákazníka umožňuje bezhotovostní nákup, kontrolu poskytovaných služeb, které zákazník využívá, vytvoření šaten bez použití klíče, nebo automatické vyúčtování poskytnutých služeb.

V základních službách společnost ALSANIT nabízí dodávky nezbytné počítačové techniky, fiskálního zařízení a programového vybavení. Je rovněž prováděno školení personálu v oblasti využívání programu a používání zařízení.

Existuje také možnost zprovoznění objektu tzv. „na klíč“, co vám ušetří čas i peníze.

S námi nejen můžete komplexně vybavit sanitární prostory, ale také zrealizovat plně funkční objekt se synchronizovanými produkty.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Suché podlahy jsou lehké a přitom účinné

6.8.2018 | Dipl. Ing. Jaroslav Benák, Fermacell GmbH, org. složka
Z hlediska zvukové izolace bojují suché podlahy i dnes proti neoprávněným předsudkům. Menší množství hmoty lze snadno nahradit inteligentní skladbou podlahy. Článek se podrobně zabývá tím, jak správně navrhnout skladbu podlahy s ohledem na zvukovou izolaci.
 
 

Aktuální články na ESTAV.cz„Soutěž o nejlepší projekt“ pro studenty od společnosti Wienerberger má své vítězeJak utlumit hluk ze stavebních prací? Postavte si stan!Na Vysočině přibylo do června 671 bytů, meziročně o 60 % víceZájem o státní půjčky na bydlení po prvotním náporu ochabl