Archiv článků od 29.12.2008 do 30.1.2010

zadejte vlastní článek

zpět na aktuální články       1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   

Fermacell organizuje vo Zvolene ďalšie pracovné stretnutie výrobcov drevostavieb

30.1.2010 | Fermacell GmbH, org. složka
Už po druhý krát pripravuje spoločnosť Fermacell na Slovensku pracovné stretnutie výrobcov drevostavieb - tohtoročné sa bude konať vo štvrtok 4. februára 2010 v priestoroch VŠLD vo Zvolene.

RigiProfily - nové profily pro větší pevnost sádrokartonových konstrukcí

22.1.2010 | Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips
Společnost Rigips, s. r. o., přináší na český trh zcela nové a pevnější profily pro montáž sádrokartonových konstrukcí pod názvem RigiProfily.

Difuzně otevřená konstrukce s deskami FERMACELL VAPOR je součástí pasivního domu RD Rýmařov

29.12.2009 | Fermacell GmbH, org. složka
Není žádnou novinkou, že náš největší výrobce dřevostaveb, společnost RD Rýmařov, využívá již několik let v konstrukcích svých rodinných a bytových domů materiály FERMACELL. Z pohledu společnosti Fermacell i jejího zákazníka, RD Rýmařov, je však významným předělem v historii vzájemné spolupráce výstavba pasivního rodinného domu, která byla zahájena v pondělí 9. listopadu 2009.

Modulové domy s materiály Fermacell od UNIKO ZLÍN vyrůstají na atraktivním místě Olomouce

8.9.2009 | Fermacell GmbH, org. složka
Moderní modulová výstavba se uplatňuje nejen ve veřejné sféře, ale i v oblasti rodinných domů. Jedním z důkazů je i výstavba pěti rodinných domů v areálu „Švabinského zahrad“ v Olomouci pod Svatým Kopečkem, které realizuje společnost UNIKO Zlín, a.s.

Půdní vestavba se sádrovláknitými deskami FERMACELL

5.8.2009 | Fermacell GmbH, org. složka
Investora, který se rozhodne obydlet podkrovní prostory ve starém domě, čeká i otázka, jakou technologii výstavby zvolit. Zkušenosti ukazují, že požadavkům (často protichůdným) nejlépe vyhovuje technologie suché výstavby. Konstrukce této technologie jsou relativně lehké a suchý stavební proces rovněž vyhovuje v podkroví nejčastěji používanému materiálu – dřevu. Ideálním materiálem jsou v této oblasti sádrovláknité desky FERMACELL.

Přes sádrokartonové konstrukce se přehnala velká voda. Co s tím?

23.7.2009 | Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips, Ing. Jiří Otta, vedoucí Centra technické podpory Rigips
Voda může vniknout do interiéru budovy mnoha cestami – vadnými vnitřními rozvody, špatně napojenými domácími spotřebiči, děravou střechou či při přírodních katastrofách.

Desky FERMACELL Powerpanel H2O – nová kvalita voděodolných materiálů

12.6.2009 | Fermacell GmbH, org. složka
Cementem pojená deska z lehkého betonu se sendvičovou strukturou přináší novou kvalitu voděodolných materiálů pro všechny vlhké prostory.

Sádrovláknité desky FERMACELL jsou součástí stěnových konstrukcí a podlah v obytném parku CUBBE v Brně

2.6.2009 | Fermacell GmbH, org. složka
Moderní bydlení na okraji Brna, které spojuje příjemné bydlení v klidné zóně s vynikající dostupností do centra Brna v blízkosti nákupní zóny Brno-jih - to je obytný park CUBBE v Brně-Dolních Heršpicích. Výstavba těchto bytových domů je v okolí Brna i jižní Moravy ojedinělá především díky stavební technologii - domy jsou budované technologií velkoplošné prefabrikace na bázi dřeva.

Modulární výstavba a sádrovláknité desky FERMACELL

29.5.2009 | Fermacell GmbH, org. složka
Výstavba z kontejnerových modulů není v Evropě žádnou popelkou a za svůj úspěch vděčí zejména rychlosti výstavby, malému zatížení v okolí stavby a vysoké variabilitě. Spolupráce společnosti FERMACELL - Xella a slušovické firmy FAGUS, která se specializuje na výstavbu obytných, administrativních a jiných staveb formou montovaných sestav z připravených modulů, už přinesla řadu velmi zajímavých instalací.

Suché podlahové prvky FERMACELL a co je pod nimi a nad nimi

22.5.2009 | Fermacell GmbH, org. složka
Konstrukce, skladba a návrh podlahových systémů FERMACELL. Řešení podlahových konstrukcí pomocí podlahových prvků FERMACELL. Zlepšení akustických parametrů a tepelně technických parametrů podlah.

"Wall Cladding" - obkládání stěn skly Lacobel® a Matelac®

29.12.2008 | AGC Flat Glass Czech
Atraktivním a velice módním materiálem jsou lakovaná a matovaná skla Lacobel® a Matelac®. Jednoznačně největším trendem v použití těchto skel je obkládání stěn, tzv. wall cladding, které snadno nahradí běžné keramické obklady.
zpět na aktuální články       1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   

Témata 2018

Partneři - Podlahy příčky povrchy

logo CEMEX
logo LIAPOR

logo KNAUF
logo CEMIX

Doporučené články

Redakce TZB-info natočila

 
 

Aktuální články na ESTAV.czRozsah použití tepelného čerpadla a topný systém VI.Potřebují vaše plastová okna již nutně seřídit nebo opravit?Jak se vyrábí sádrokarton u MělníkaTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITAT