Motážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL Express – spoj pevný již po 3 hodinách

Datum: 10.10.2017 02:00  |  Organizace: Henkel ČR - Pattex  |  Firemní zpráva

Moderní montážní lepidla jsou stále výkonnější, ta nejlepší dokážou v současné době udržet až 50 kg/cm². Většinou ovšem potřebují 24 hodin k vytvrzení, poté je možné spoj zatížit.

Henkel ČR - Pattex
U Průhonu 10
170 04 Praha 7

tel.:technické poradenství: 739 325 743, 220 101 101

web:www.pattex.cz
Montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL Express velmi rychle vytváří pružný, ale pevný spoj
Montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL Express velmi rychle vytváří pružný, ale pevný spoj

Nový Pattex ONE FOR ALL Express drží mnohem dříve – lepený spoj je pevný již po 3 hodinách (záleží na lepeném materiálu a prostředí).

Montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL Express velmi rychle vytváří pružný, ale pevný spoj, se kterým můžete manipulovat již po 20 minutách. (v závislosti na lepeném povrchu). Po zmíněných 3 hodinách je pak již spoj vytvrzený.

Jen u obzvlášť těžkých předmětů a předmětů podléhajících pnutí se doporučuje spoj na 24 hodin zafixovat. Jinak je po třech hodinách hotovo. Je určen pro lepení v interiéru i exteriéru, lepí širokou škálu materiálů, je vhodný i na vlhké povrchy. Po aplikaci a vytvrdnutí se nepropadá.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Na vápno se zapomnělo

28.7. 1:05   Omítky jsou u starých objektů velmi ohrožená skupina materiálů. Vedoucí technologické laboratoře NPÚ Dagmar Michoinová v rozhovoru odpovídá mimo jiné na otázku čím je tak jedinečná vápenná omítka? více >>>
 
 

Aktuální články na ESTAV.czVlastník Automatických mlýnů odmítá, že je koupil pro spekulaceMobilní stavební jednotka bude lidem pomáhat, ale nenahradí jeNová generace vysavačů UltraOne: Vysoký výkon, snadné ovládání a nízká hlučnostVánoce ve znamení tepla, to jsou nízkoenergetické radiátory RADIK RC