Vinylové podlahy Moduleo Select - dřevěné podlahy o které se nemusíte starat

Datum: 7.7.2017 4:27  |  Organizace: Plancher s.r.o.  |  Firemní zpráva

Líbí se vám podlahy z opravdového dřeva, ale potřebujete spíše jiný materiál, který lze umístit na podlahové vytápění a hodí se i do prostorů s vyšší vlhkostí?

Plancher s.r.o.
Lovosická 439/42
19000 Praha 9

tel.:603 279 682
e-mail:
web:www.plancher.cz

Líbí se vám podlahy z opravdového dřeva, ale potřebujete spíše jiný materiál, který se hodí i do prostorů s vyšší vlhkostí, lze jej umístit i na podlahové vytápění a je vhodný i pro osoby trpící alergií? V takovém případě pro vás nejlepším řešením budou moderní podlahy z vinylu. K těm nejlepším, co se v současné době dají sehnat, patří vinylové podlahy belgické značky Moduleo.

Moduleo - kvalitní vinylové podlahy z Belgie

Značka Moduleo pochází z Belgie a patří pod významnou mezinárodní skupinu IVC Group. Při výrobě vinylových podlah Moduleo se používají nejmodernější technologické postupy, díky čemuž jsou jednotlivé lamely k nerozeznání od pravého dřeva – najdete na nich dokonce i letokruhy, rýhy, žilkování nebo suky. K tisku dekorů se používá metoda digitálního tisku, jež zaručuje jejich vzhledovou stálost a vysokou odolnost.

Produktová řada Moduleo Select a její hlavní výhody

K nejprodávanějším produktovým řadám značky Moduleo momentálně patří řada Moduleo Select. Jaké jsou její největší přednosti?

  • nadstandardní životnost (vydrží desítky let)
  • odolnost vůči vodě (hodí se tak i do vlhkých místností – např. kuchyně nebo koupelny)
  • rozměrová stálost (díky dvojí stabilizační mřížce se nekroutí, nepraskají ani nesesychají)
  • stále stejný vzhled (ani po delší době neblednou)
  • snadná a pohodlná údržba
  • dobrá tepelná vodivost (vhodné pro podlahové vytápění)
  • příjemnost na dotek, tichost při došlapu a mnoho dalších výhod

Jednotlivé lamely mají rozměry 19,6 x 132 cm, jejich tloušťka je 2 mm u lepených a 4,5 mm u plovoucích. Nášlapná vrstva je silná 0,3 mm. Moduleo Select nabízí výběr z mnoha krásných motivů dřeva, jedná se převážně o dekory dubu, z exotických dřevin je zastoupen teak. Kromě dřevěných dekorů jsou k dostání i atraktivní motivy dlažby nebo kamene.

Mohlo by Vás zajímat:

Sháníte odolnou podlahu? Zkuste vinylové podlahy VEPO - českou novinku a produkt roku 2016

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Měření místní rovinnosti povrchů pro pozemní stavby

10.4.2017 | Ing. Linda Veselá, Ph.D., člen TNK č.24 pro geometrickou přesnost staveb ČVUT Praha, Katedra technologie staveb
Měření místní rovinnosti povrchů je často využívaným postupem při kontrole kvality dokončených konstrukcí. V praxi často dochází k tomu, že lidé kontrolující místní rovinnost přesně nevědí jak postupovat. Výsledkem je, že každý si přesnost geometrického parametru kontroluje svým vlastním způsobem. Je to způsobeno tím, že neexistuje jednotná metodika napříč stavební praxí, protože požadavky jednotlivých norem ČSN zabývajících se měřením místní rovinnosti se od sebe navzájem liší. Takto nastavený systém je velice nepřehledný především pro lidi na stavbách (stavbyvedoucí, mistry apod.), kteří nemají čas pročítat jednotlivé normy a zjišťovat, který parametr jak měřit.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czStrohý dům s výhledem na hory nezapře inspiraci světovou architekturouObyvatelé Rožnovska nemohou kvůli suchu nakládat s vodou z tokůCesta k čisté, kvalitní a nezávadné vodě v bazénuMěsta pro lidi nebo pro automobily?