Vinylové podlahy Moduleo Select - dřevěné podlahy o které se nemusíte starat

Datum: 7.7.2017 4:27  |  Organizace: Plancher s.r.o.  |  Firemní zpráva

Líbí se vám podlahy z opravdového dřeva, ale potřebujete spíše jiný materiál, který lze umístit na podlahové vytápění a hodí se i do prostorů s vyšší vlhkostí?

Plancher s.r.o.
Lovosická 439/42
19000 Praha 9

tel.:603 279 682
e-mail:
web:www.plancher.cz

Líbí se vám podlahy z opravdového dřeva, ale potřebujete spíše jiný materiál, který se hodí i do prostorů s vyšší vlhkostí, lze jej umístit i na podlahové vytápění a je vhodný i pro osoby trpící alergií? V takovém případě pro vás nejlepším řešením budou moderní podlahy z vinylu. K těm nejlepším, co se v současné době dají sehnat, patří vinylové podlahy belgické značky Moduleo.

Moduleo - kvalitní vinylové podlahy z Belgie

Značka Moduleo pochází z Belgie a patří pod významnou mezinárodní skupinu IVC Group. Při výrobě vinylových podlah Moduleo se používají nejmodernější technologické postupy, díky čemuž jsou jednotlivé lamely k nerozeznání od pravého dřeva – najdete na nich dokonce i letokruhy, rýhy, žilkování nebo suky. K tisku dekorů se používá metoda digitálního tisku, jež zaručuje jejich vzhledovou stálost a vysokou odolnost.

Produktová řada Moduleo Select a její hlavní výhody

K nejprodávanějším produktovým řadám značky Moduleo momentálně patří řada Moduleo Select. Jaké jsou její největší přednosti?

  • nadstandardní životnost (vydrží desítky let)
  • odolnost vůči vodě (hodí se tak i do vlhkých místností – např. kuchyně nebo koupelny)
  • rozměrová stálost (díky dvojí stabilizační mřížce se nekroutí, nepraskají ani nesesychají)
  • stále stejný vzhled (ani po delší době neblednou)
  • snadná a pohodlná údržba
  • dobrá tepelná vodivost (vhodné pro podlahové vytápění)
  • příjemnost na dotek, tichost při došlapu a mnoho dalších výhod

Jednotlivé lamely mají rozměry 19,6 x 132 cm, jejich tloušťka je 2 mm u lepených a 4,5 mm u plovoucích. Nášlapná vrstva je silná 0,3 mm. Moduleo Select nabízí výběr z mnoha krásných motivů dřeva, jedná se převážně o dekory dubu, z exotických dřevin je zastoupen teak. Kromě dřevěných dekorů jsou k dostání i atraktivní motivy dlažby nebo kamene.

Mohlo by Vás zajímat:

Sháníte odolnou podlahu? Zkuste vinylové podlahy VEPO - českou novinku a produkt roku 2016

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Abeceda řemeslníka 2018 odstartovala

9.1.2018 | Miroslav Bezouška
Třetí ročník školení Abeceda řemeslníka 2018 má za sebou první zastávku v Plzni. Školení je určeno především řemeslníkům, živnostníkům a pracovníkům stavebních firem. Program je složen z praktických ukázek provádění stavebních prací, řešení detailů, správného použití stavebních výrobků a systémů.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Tokiu chtějí postavit nejvyšší dřevěný mrakodrap na světěJak ušetřit v domácnosti: Porovnejte ceny dodavatelů elektřiny a plynuPříklad výpočtu návratnosti investice vrtu pro tepelná čerpadla - II.VIDEO: Řízené větrání zajistí interiér napěchovaný čerstvým vzduchem