LLENTAB již více než 20 let staví ocelové haly v ČR

Datum: 25.10.2017  |  Organizace: LLENTAB, spol. s r.o.  |  Firemní článek

LLENTAB dosahuje stabilní kvality a příznivých cen díky vlastní projekci, automatickým výrobním linkám na ocelové konstrukce i opláštění a díky zkušeným montážním týmům. Na vývoji systému hal LLENTAB pracuje od roku 1972.

LLENTAB, spol. s r.o.
Přátelství 1509/13
104 00 Praha 10 - Uhříněves

tel.:+420 267 267 811, +420 724 215 619
e-mail:
web:www.ocelovehaly.cz

S využitím systému LLENTAB bylo již v ČR dokončeno více než 1 000 projektů, a tak na základě získaných zkušeností společnost trvale pracuje na zlepšování technických řešení.

Soustavné rozvíjení kapacit jej řadí mezi čelní projektanty, výrobce a dodavatele průmyslových ocelových staveb v Evropě.

Výhodou systému ocelových hal LLENTAB je jeho flexibilita dokonce i po dokončení haly. Konstrukce haly může být stavěna v několika oddělených etapách a být tak přizpůsobena aktuálním podmínkám a potřebám. Např. hala s neizolovaným opláštěním může být později izolována, nebo může být dodatečně rozšířena o další plochu přistavěním dalších modulů, popřípadě může být dodatečně rozdělena dle potřeby.

Haly LLENTAB je zároveň možné i demontovat a opět smontovat na jiném místě s minimálními dodatečnými náklady na znovu postavení.

Všechny profily vyrábí LLENTAB z vysokopevnostní oceli. Profily v síle materiálu 1,5 až 7 mm vyrábí ze svitků pozinkované oceli. Profily síly materiálu do 2 mm jsou chráněny vrstvou zinku Z275 (275 g zinku/m²). Od 2,5 mm je standardní zinkování Z450 (450 g zinku/m²). Základní tvary profilů LLENTAB jsou: Z – profily (pro vaznice a paždíky), C – profily (pro sloupy, příhrady, části rámů), Ω (pro horní a spodní pásnici příhra- dové konstrukce). Ve všech profilech jsou při výrobě vyraženy montážní otvory, čímž se zásadně šetří čas v průběhu samotné montáže.

Jednoduchou a rychlou montáž hal LLENTAB umožňuje použití jednotného spojovacího materiálu – pozinkovaných šroubů M12 × 35.

Od svého založení společnost LLENTAB již zrealizovala více než 10 000 ocelových montovaných hal ve Švédsku, Norsku, Dánsku, Polsku, Německu, Ukrajině, České republice a na Slovensku.

více informací na www.ocelovehaly.cz

 

Datum: 25.10.2017
Organizace: LLENTAB, spol. s r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


 
 

Aktuální články na ESTAV.czThe Box: Minimalistické bydlení s maximem pohodlí v otevřeném prostoruPlasty vydrží nejdéle v užitku ve stavebnictvíKarlovarský hotel Thermal se začne opravovat na konci rokuUmění recyklace: Staré cihly rozdrtí a tvoří z nich nové