Zakázková výroba stavebních prvků v klempířské dílně VP STAVEBNINY

Datum: 19.9.2017 07:40  |  Organizace: VP STAVEBNINY, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Na základě vašich potřeb a požadavků pro vás zhotovíme jakýkoli stavební prvek a další klempířské výrobky. Při výrobě na míru ušetříte čas i finanční prostředky – produkty navíc mají minimum spojů a jejich montáž je jednodušší.

VP STAVEBNINY, s.r.o.
Palackého 679
281 01 Velim

tel.:321 623 697, 724 988 541
e-mail:
web:www.vpstavebniny.cz
VP STAVEBNINY klempířská dílna výroba klempířské na zakázku

Vyrábíme ze svitků a tabulí z mědi, pozinku, titanzinku, oceli s povrchovou úpravou a dalších materiálů. Naše klempířské prvky mohou být dlouhé až 6 metrů. Máme tým zkušených klempířů a můžeme vám nabídnout výrobu na profilovacích, falcovacích, stříhacích a ohýbacích strojích. Díky tomu provádíme i různé specifické činnosti, jako je ohýbání plechu do délky až 6 metrů, profilování falcované krytiny a další.

Příklady klempířských výrobků z dílny VP STAVEBNINY:

 • venkovní parapety
 • okapy, okapnice a závětrné lišty
 • atiky a římsy
 • díly na oplechování komínů a prostupů
 • digestoře
 • vzduchotechnika
 • další zpracování plechu dle vašich požadavků

Každou zakázku posuzujeme individuálně. Zboží si můžete vyzvednout u nás ve stavebninách, nebo vám můžeme veškeré výrobky dodat přímo na stavbu. Nabízíme trvale výhodné ceny.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat  Související z oboru

  Provádění ETICS s šedým EPS s množstvím vad, foto: Petr Bohuslávek, TZB-info

  Nové poznatky a požadavky pro navrhování ETICS

  23.11.2017 | Ing. Petr Bohuslávek, redakce
  Třináctý ročník konference Regenerace bytového fondu a veřejných budov, která proběhla 21. a 22. listopadu, přinesl ucelený pohled na aktuální stav navrhování a provádění kontaktních zateplovacích systémů ETICS. Vedle dalších zajímavých témat a „povinných“ přednášek státních institucí se zateplovacím systémům z velké části věnovaly oba dny konference.
  Střecha Quadria focená z dronu

  Defektoskopie ve stavebnictví za pomoci dronů

  20.11.2017 | Ing. Marek Novotný, Ph.D., ČVUT FA Praha
  Nový čas, nové možnosti, nová dimenze informací. Dron dokáže zprostředkovat další důležité informace o stavbách – při průzkumech, kontrolách provádění, u revizí a reklamací vad a nedodělků. Důležitá místa na stavbě bývají často absolutně nedostupná. Bývá to jediný způsob, jak získat relevantní informace.
  Statika konstrukcí s membránovými prvky

  Statika konstrukcí s membránovými prvky

  30.10.2017 | Ing. David Jermoljev, Ph.D., Excon Praha
  Článek řeší statiku membránových prvků jako součást nosného systému konstrukce. Použití fóliových polštářů na opláštění stěn a střech neklade na návrh nosné konstrukce zvláštní nároky, je ale třeba znát konstrukční specifika návrhu. Návrh plachtových membrán je složitější a je třeba k němu přistupovat komplexně. Pro veškeré membránové prvky platí, že předpětí těchto prvků je základním předpokladem jejich správné funkce.

  Vývoj vakuových izolací v průmyslu a stavebnictví

  23.10.2017 | doc. Ing. Jiří Zach, Ph.D., Ing. Bc. Jitka Hroudová, Ph.D., VUT FAST Brno, Centrum AdMaS
  Článek se zabývá vývojem vakuových izolací od jejich počátku až po současnost a jejich uplatněním v průmyslových odvětvích a stavebnictví. Na Fakultě stavební, Vysokého učení technického v Brně probíhá v současné době výzkum v oblasti vývoje a studia chování environmentálně úsporných jádrových izolantů pro aplikaci do vakuových izolačních panelů. Jedná se především o organické materiály na bázi přírodních či odpadních polymerních vláken. Tento článek popisuje první výsledky výzkumných činností věnovaných této problematice, kdy byly testovány zkušební vzorky izolací z lněných vláken, dále pak z vláken bavlněných a polyesterových, získaných z odpadních textilií.
   
   

  Aktuální články na ESTAV.czVlastník Automatických mlýnů odmítá, že je koupil pro spekulaceMobilní stavební jednotka bude lidem pomáhat, ale nenahradí jeNová generace vysavačů UltraOne: Vysoký výkon, snadné ovládání a nízká hlučnostVánoce ve znamení tepla, to jsou nízkoenergetické radiátory RADIK RC