Zakázková výroba stavebních prvků v klempířské dílně VP STAVEBNINY

Datum: 19.9.2017 07:40  |  Organizace: VP STAVEBNINY, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Na základě vašich potřeb a požadavků pro vás zhotovíme jakýkoli stavební prvek a další klempířské výrobky. Při výrobě na míru ušetříte čas i finanční prostředky – produkty navíc mají minimum spojů a jejich montáž je jednodušší.

VP STAVEBNINY, s.r.o.
Palackého 679
281 01 Velim

tel.:321 623 697, 724 988 541
e-mail:
web:www.vpstavebniny.cz
VP STAVEBNINY klempířská dílna výroba klempířské na zakázku

Vyrábíme ze svitků a tabulí z mědi, pozinku, titanzinku, oceli s povrchovou úpravou a dalších materiálů. Naše klempířské prvky mohou být dlouhé až 6 metrů. Máme tým zkušených klempířů a můžeme vám nabídnout výrobu na profilovacích, falcovacích, stříhacích a ohýbacích strojích. Díky tomu provádíme i různé specifické činnosti, jako je ohýbání plechu do délky až 6 metrů, profilování falcované krytiny a další.

Příklady klempířských výrobků z dílny VP STAVEBNINY:

 • venkovní parapety
 • okapy, okapnice a závětrné lišty
 • atiky a římsy
 • díly na oplechování komínů a prostupů
 • digestoře
 • vzduchotechnika
 • další zpracování plechu dle vašich požadavků

Každou zakázku posuzujeme individuálně. Zboží si můžete vyzvednout u nás ve stavebninách, nebo vám můžeme veškeré výrobky dodat přímo na stavbu. Nabízíme trvale výhodné ceny.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat  Související z oboru

  E2VENT – nový způsob rekonstrukce budov

  3.10.2017 | Ing. Martina Bakešová, FENIX TNT s.r.o.
  Projekt E2VENT vyvíjí nové řešení odvětrávaných fasád pro modernizaci obytných a komerčních budov, které bude dosahovat pozoruhodných úspor energie, zajistí nízkou emisivitu CO2 a očekávaná doba návratnosti bude rovněž velmi nízká. Fasáda v sobě ukrývá vysokofunkční jednotky, které zajistí optimální vnitřní prostředí.
  Nanomateriály a vybrané oblasti ich využitia

  Nanomateriály a vybrané oblasti ich využitia

  2.10.2017 | doc. Ing. Ivan Kubovský, PhD., Technická univerzita vo Zvolene, Drevárska fakulta, Katedra fyziky, elektrotechniky a aplikovanej mechaniky, Ing. Miroslav Gašparík, PhD., Česká zemědelská univerzita v Praze, Fakulta lesnická a dřevařská, Katedra základního zpracování dřeva, prof. RNDr. František Kačík, PhD., Technická univerzita vo Zvolene, Drevárska fakulta, Katedra chémie a chemických technológií
  Článok je zameraný na základné informácie o štruktúre, vlastnostiach a možnostiach praktického využitia nanomateriálov. Pozornosť je venovaná tiež zlepšeniu vlastností dreva nanomateriálmi s dôrazom na jeho protipožiarnu ochranu.

  Jsme pyšní, že můžeme realizovat úspěšné výzkumy českých vědců

  23.9.2017 | Vlastimil Růžička, redakce
  Čeští vědci si stále častěji připisují badatelské úspěchy v oblasti fotokatalytických nátěrů. Spolupráci s lidmi z praxe si velmi pochvalují. Partnerské firmy získávají nové poznatky o možnostech aplikace fotokatalytické technologie a vědci mají možnost lépe ověřovat modelové závěry v reálných podmínkách.
  Problematika použití expandovaného polystyrenu (EPS) z hlediska vysokých teplot

  Problematika použití expandovaného polystyrenu (EPS) z hlediska vysokých teplot

  18.9.2017 | Ing. Marek Novotný, Ph.D., ČVUT FA Praha, Ústav stavitelství
  Historie se opakuje. Každý stavební materiál má své hraniční hodnoty použití. U expandovaného polystyrenu (EPS) je to zejména teplota, respektive změny teploty. Jako každý pěněný plast má tendenci měnit své geometrické vlastnosti, tedy zejména rozměry. Nevratné deformace jsou spojeny nejčastěji s vysokými teplotami, ale také s kvalitou výroby. Proto je u tohoto typu materiálu – pěněné teplené izolace, a to nejen EPS, dbát na jejich kvalitní výrobu, to znamená používat pouze výrobky standardních výrobců, kteří jsou schopni udržet kvalitu výroby.
  Patologie fóliových hydroizolačních materiálů

  Patologie fóliových hydroizolačních materiálů

  11.9.2017 | Ing. Marek Novotný, Ph.D.,, FA ČVUT, Ústav stavitelství, Mgr. Petr Rudolf, Advokátní kancelář Dr. Táni Diršmídové
  Článek pojednává o vadách a poruchách syntetických fóliových hydroizolací, které vykazují výrobní vady vedoucí ke zkrácení životnosti hydroizolačního systému i vlastní hydroizolace, a to v důsledku výrobních, ale i konstrukčních vad. V článku jsou uvedeny příklady analytických, defektoskopických metod, jež mohou vady materiálu dokumentovat a prokázat. V závěru článku je uveden i právní komentář k vadám a poruchám i s právními informacemi o možnostech řešení této problematiky z hlediska našeho právního systému.
   
   

  Aktuální články na ESTAV.czNové trendy ve výstavbě rodinných domů: HS portályPostup odvzdušnění otopné soustavyStaré chodby a sklepení ve skále proměnili na moderní bytJihomoravský kraj přijímá žádosti o dotaci na výměnu kotle