Soutěž VYHRAJTE NOVOU FASÁDU má výherce hlavní ceny

Datum: 6.7.2017 02:00  |  Organizace: Baumit, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Výherkyní hlavní ceny a držitelkou voucheru na novou fasádu nebo nákup fasádních výrobků Baumit v hodnotě 100 000 Kč se stala Ivana Pýchová z Prahy-západ.

Baumit, spol. s r.o.
Průmyslová 1841
250 01 Brandýs nad Labem

tel.:800 100 540, 326 900 400
e-mail:
web:www.baumit.cz
Ivana Pýchová a Ing. Jakub Moc, marketingový ředitel společnosti Baumit
Ivana Pýchová a Ing. Jakub Moc, marketingový ředitel společnosti Baumit

Výherkyně hlavní ceny byla vylosována 21. června 2017 a slavnostně vyhlášena 28. června 2017 v centrále společnosti Baumit v Brandýse nad Labem, kde jí byl předán marketingovým ředitelem společnosti Ing. Jakubem Mocem voucher v hodnotě 100 000 Kč na nákup fasádních výrobků značky Baumit nebo na realizaci nové fasády z těchto výrobků.

O soutěži jsem se dozvěděla z novin – z reklamy. Výrobky Baumit jsem znala již předtím, protože jsem kutil a renovuji domek. Výhru použiji na další renovaci a zkrášlení domu, který to velice potřebuje,“ sdělila Ivana Pýchová.

Marketingový ředitel společnosti Baumit Ing. Jakub Moc dodává: „Soutěž VYHRAJTE NOVOU FASÁDU jsme pořádali letos poprvé a jsme velice rádi, že se těšila velkému zájmu a zapojilo se do ní tolik soutěžících. Cesta, jak se přihlásit do soutěže, byla velmi snadná. Stačilo zaregistrovat se přes www.vyhrajte-fasadu.cz. Už nyní se těšíme na výslednou novou fasádu domu paní Pýchové.

Ostatních 150 soutěžících získalo během týdenních losování výhry v podobě voucherů na barevný návrh fasády, analýzu vlhké fasády nebo na nákup výrobků Baumit k úpravám fasády.

Soutěž tak byla úspěšně ukončena. Držitelce výhry paní Pýchové srdečně gratuluji. Jsem velmi rád, že opět přispějeme k tomu, abychom někomu zkrášlili skutečný domov,“ uzavírá Ing. Jakub Moc.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Hydroizolace z asfaltových pásů, ilustrační foto: Petr Bohuslávek, redakce

Pevnosti spojů při namáhání asfaltových pásů a stanovení odolnosti proti odlupování ve spojích

17.7.2017 | Ing. Jindřich Sobotka, Ph.D., VUT v Brně, Fakulta stavební, Ústav pozemního stavitelství
Tento článek je zaměřen na zjištění únosnosti spojů asfaltových pásů, které jsou vzájemně propojeny natavením horkým vzduchem nebo plamenem. Jedná se jak o typy modifikovaných, tak i oxidovaných asfaltových pásů. U každého typu asfaltového pásu a jeho vzorku byla zjištěna maximální hodnota daných zkoušek namáhání. Čtenáři tak mohou rychle a jednoznačně zjistit využitelnost u daných typů asfaltových pásů realizovaných na stavbě.
ilustrační obrázek © Ben Gingell - Fotolia.com

Policie kvůli pádu střechy haly v Č. Třebové obvinila dva lidi

10.7. 15:17   Policie kvůli lednovému pádu střechy sportovní haly v České Třebové trestně stíhá dva lidi pro obecné ohrožení z nedbalosti. více >>>

Vysušovanie muriva pomocou mikrovlnného žiarenia v praxi

26.6.2017 | Ing. Kamil Binek, doc. Ing. Juraj Žilinský, PhD., Slovenská technická univerzita v Bratislave, Stavebná fakulta, Katedra konštrukcií pozemných stavieb
Príčiny vlhnutia muriva môžu byť rôzne. Pri historických budovách je to väčšinou absentujúca hydroizolácia, ktorá bola v minulosti vytváraná ploskými kameňmi alebo ílovitými zásypmi. Pri nových budovách sa vlhkosť do budovy dostáva hlavne chybným prevedením hydroizolácie. V takýchto prípadoch je žiadané rýchle a nedeštruktívne vysušenie budovy, aby nedošlo k poškodeniu majetku, vzniku plesní a aby sa budove vrátil jej účel v čo najkratšom čase.

Tradiční brněnská sanační sympozia v netradičním postavení

17.6.2017 | Vlastimil Růžička, redakce
Doba velkých setkání stavařů dávno minula. Konferencí a sympozií neustále přibývá a organizátoři jsou nuceni hledat stále nová témata a dříve oddělené akce mají tendenci spíše spojovat. Nejinak je tomu i v případě tradičních brněnských mezinárodních konferencí Sanace, zkoušení a jakost ve stavebnictví a Popílky ve stavebnictví. Letošní akce se uskutečnila ve druhé polovině května a své stálé příznivce si zcela určitě již našla.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czStrohý dům s výhledem na hory nezapře inspiraci světovou architekturouObyvatelé Rožnovska nemohou kvůli suchu nakládat s vodou z tokůCesta k čisté, kvalitní a nezávadné vodě v bazénuMěsta pro lidi nebo pro automobily?