Soutěž VYHRAJTE NOVOU FASÁDU má výherce hlavní ceny

Datum: 6.7.2017 02:00  |  Organizace: Baumit, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Výherkyní hlavní ceny a držitelkou voucheru na novou fasádu nebo nákup fasádních výrobků Baumit v hodnotě 100 000 Kč se stala Ivana Pýchová z Prahy-západ.

Baumit, spol. s r.o.
Průmyslová 1841
250 01 Brandýs nad Labem

tel.:800 100 540, 326 900 400
e-mail:
web:www.baumit.cz
Ivana Pýchová a Ing. Jakub Moc, marketingový ředitel společnosti Baumit
Ivana Pýchová a Ing. Jakub Moc, marketingový ředitel společnosti Baumit

Výherkyně hlavní ceny byla vylosována 21. června 2017 a slavnostně vyhlášena 28. června 2017 v centrále společnosti Baumit v Brandýse nad Labem, kde jí byl předán marketingovým ředitelem společnosti Ing. Jakubem Mocem voucher v hodnotě 100 000 Kč na nákup fasádních výrobků značky Baumit nebo na realizaci nové fasády z těchto výrobků.

O soutěži jsem se dozvěděla z novin – z reklamy. Výrobky Baumit jsem znala již předtím, protože jsem kutil a renovuji domek. Výhru použiji na další renovaci a zkrášlení domu, který to velice potřebuje,“ sdělila Ivana Pýchová.

Marketingový ředitel společnosti Baumit Ing. Jakub Moc dodává: „Soutěž VYHRAJTE NOVOU FASÁDU jsme pořádali letos poprvé a jsme velice rádi, že se těšila velkému zájmu a zapojilo se do ní tolik soutěžících. Cesta, jak se přihlásit do soutěže, byla velmi snadná. Stačilo zaregistrovat se přes www.vyhrajte-fasadu.cz. Už nyní se těšíme na výslednou novou fasádu domu paní Pýchové.

Ostatních 150 soutěžících získalo během týdenních losování výhry v podobě voucherů na barevný návrh fasády, analýzu vlhké fasády nebo na nákup výrobků Baumit k úpravám fasády.

Soutěž tak byla úspěšně ukončena. Držitelce výhry paní Pýchové srdečně gratuluji. Jsem velmi rád, že opět přispějeme k tomu, abychom někomu zkrášlili skutečný domov,“ uzavírá Ing. Jakub Moc.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Střecha Quadria focená z dronu

Defektoskopie ve stavebnictví za pomoci dronů

20.11.2017 | Ing. Marek Novotný, Ph.D., ČVUT FA Praha
Nový čas, nové možnosti, nová dimenze informací. Dron dokáže zprostředkovat další důležité informace o stavbách – při průzkumech, kontrolách provádění, u revizí a reklamací vad a nedodělků. Důležitá místa na stavbě bývají často absolutně nedostupná. Bývá to jediný způsob, jak získat relevantní informace.
Statika konstrukcí s membránovými prvky

Statika konstrukcí s membránovými prvky

30.10.2017 | Ing. David Jermoljev, Ph.D., Excon Praha
Článek řeší statiku membránových prvků jako součást nosného systému konstrukce. Použití fóliových polštářů na opláštění stěn a střech neklade na návrh nosné konstrukce zvláštní nároky, je ale třeba znát konstrukční specifika návrhu. Návrh plachtových membrán je složitější a je třeba k němu přistupovat komplexně. Pro veškeré membránové prvky platí, že předpětí těchto prvků je základním předpokladem jejich správné funkce.

Vývoj vakuových izolací v průmyslu a stavebnictví

23.10.2017 | doc. Ing. Jiří Zach, Ph.D., Ing. Bc. Jitka Hroudová, Ph.D., VUT FAST Brno, Centrum AdMaS
Článek se zabývá vývojem vakuových izolací od jejich počátku až po současnost a jejich uplatněním v průmyslových odvětvích a stavebnictví. Na Fakultě stavební, Vysokého učení technického v Brně probíhá v současné době výzkum v oblasti vývoje a studia chování environmentálně úsporných jádrových izolantů pro aplikaci do vakuových izolačních panelů. Jedná se především o organické materiály na bázi přírodních či odpadních polymerních vláken. Tento článek popisuje první výsledky výzkumných činností věnovaných této problematice, kdy byly testovány zkušební vzorky izolací z lněných vláken, dále pak z vláken bavlněných a polyesterových, získaných z odpadních textilií.

E2VENT – nový způsob rekonstrukce budov

3.10.2017 | Ing. Martina Bakešová, FENIX TNT s.r.o.
Projekt E2VENT vyvíjí nové řešení odvětrávaných fasád pro modernizaci obytných a komerčních budov, které bude dosahovat pozoruhodných úspor energie, zajistí nízkou emisivitu CO2 a očekávaná doba návratnosti bude rovněž velmi nízká. Fasáda v sobě ukrývá vysokofunkční jednotky, které zajistí optimální vnitřní prostředí.
Nanomateriály a vybrané oblasti ich využitia

Nanomateriály a vybrané oblasti ich využitia

2.10.2017 | doc. Ing. Ivan Kubovský, PhD., Technická univerzita vo Zvolene, Drevárska fakulta, Katedra fyziky, elektrotechniky a aplikovanej mechaniky, Ing. Miroslav Gašparík, PhD., Česká zemědelská univerzita v Praze, Fakulta lesnická a dřevařská, Katedra základního zpracování dřeva, prof. RNDr. František Kačík, PhD., Technická univerzita vo Zvolene, Drevárska fakulta, Katedra chémie a chemických technológií
Článok je zameraný na základné informácie o štruktúre, vlastnostiach a možnostiach praktického využitia nanomateriálov. Pozornosť je venovaná tiež zlepšeniu vlastností dreva nanomateriálmi s dôrazom na jeho protipožiarnu ochranu.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czBrno chce stavět startovací byty pro mladé, teď jich má jen 60Jak rostliny ovlivňují zrakovou a zvukovou pohodu v interiéruEvropské centrum technických izolací ROCKWOOL je v BohumíněPardubice v roce 2018 dokončí investorskou soutěž na areál Tesly