Soutěž VYHRAJTE NOVOU FASÁDU má výherce hlavní ceny

Datum: 6.7.2017 02:00  |  Organizace: Baumit, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Výherkyní hlavní ceny a držitelkou voucheru na novou fasádu nebo nákup fasádních výrobků Baumit v hodnotě 100 000 Kč se stala Ivana Pýchová z Prahy-západ.

Baumit, spol. s r.o.
Průmyslová 1841
250 01 Brandýs nad Labem

tel.:800 100 540, 326 900 400
e-mail:
web:www.baumit.cz
Ivana Pýchová a Ing. Jakub Moc, marketingový ředitel společnosti Baumit
Ivana Pýchová a Ing. Jakub Moc, marketingový ředitel společnosti Baumit

Výherkyně hlavní ceny byla vylosována 21. června 2017 a slavnostně vyhlášena 28. června 2017 v centrále společnosti Baumit v Brandýse nad Labem, kde jí byl předán marketingovým ředitelem společnosti Ing. Jakubem Mocem voucher v hodnotě 100 000 Kč na nákup fasádních výrobků značky Baumit nebo na realizaci nové fasády z těchto výrobků.

O soutěži jsem se dozvěděla z novin – z reklamy. Výrobky Baumit jsem znala již předtím, protože jsem kutil a renovuji domek. Výhru použiji na další renovaci a zkrášlení domu, který to velice potřebuje,“ sdělila Ivana Pýchová.

Marketingový ředitel společnosti Baumit Ing. Jakub Moc dodává: „Soutěž VYHRAJTE NOVOU FASÁDU jsme pořádali letos poprvé a jsme velice rádi, že se těšila velkému zájmu a zapojilo se do ní tolik soutěžících. Cesta, jak se přihlásit do soutěže, byla velmi snadná. Stačilo zaregistrovat se přes www.vyhrajte-fasadu.cz. Už nyní se těšíme na výslednou novou fasádu domu paní Pýchové.

Ostatních 150 soutěžících získalo během týdenních losování výhry v podobě voucherů na barevný návrh fasády, analýzu vlhké fasády nebo na nákup výrobků Baumit k úpravám fasády.

Soutěž tak byla úspěšně ukončena. Držitelce výhry paní Pýchové srdečně gratuluji. Jsem velmi rád, že opět přispějeme k tomu, abychom někomu zkrášlili skutečný domov,“ uzavírá Ing. Jakub Moc.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Posúdenie vplyvu objemovej hmotnosti na bezplameňové horenie celulóznej izolácie

12.2.2018 | Ing. Peter Rantuch, PhD., Ing. Jozef Martinka, PhD., prof. Ing. Karol Balog, PhD., Ing. Hana Kobetičová, Slovenská technická univerzita v Bratislave a Materiálovotechnologická fakulta so sídlom v Trnave, Ústav integrovanej bezpečnosti, Trnava
Celulózna izolácia patrí medzi menšinové typy tepelno-izolačných materiálov, ktorých použitie však v posledných rokoch výrazne narastá. Cieľom príspevku je posúdenie vplyvu jej objemovej hmotnosti na procesy tlenia a žeravenia. Ako iniciátor bol použitý odporový drôt. Okrem vizuálneho pozorovania bola zaznamenávaná taktiež koncentrácia oxidov uhlíka a optická hustota dymu. Výsledky boli vyhodnotené formou grafov a tabuliek.

Polemika o vymezení ploch na střechách s vhodnou ochranou proti pádu

10.2.2018 | Vlastimil Růžička, redakce
Nařízení vlády ČR č. 362/2005 Sb. o bližších požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví při práci na pracovištích s nebezpečím pádu vyvolalo polemiku, kterou si vám dovolujeme představit: názory tří odborníků na střechy a bezpečnost práce.
© Fotolia.com

První zkušenosti s aplikací nové legislativy v oblasti ochrany staveb proti radonu

22.1.2018 | prof. Ing. Martin Jiránek, CSc., ČVUT v Praze, Fakulta stavební
Článek rozebírá dopad nového atomového zákona a jeho prováděcí vyhlášky na návrh protiradonových opatření zejména ve stavbách pro bydlení. Vysvětlena je souvislost mezi nově zavedenou referenční úrovní a optimalizací návrhu, která na rozdíl od minulosti nabývá na významu. Podrobně jsou rozebrány důvody, které hovoří proti novému ustanovení zákona, že radonový index pozemku se nemusí stanovovat v případě, kdy je projektováno preventivní protiradonové opatření založené na odvětrání radonu z podloží.
© Fotolia.com

Případ pádu střechy sportovní haly v České Třebové míří k soudu

20.1. 10:20   Případ pádu střechy sportovní haly v Č. Třebové míří k soudu. Okresní státní zástupkyně v Ústí nad Orlicí Alena Provazníková podala obžalobu pro obecné ohrožení z nedbalosti na statika a projektanta. více >>>
Minulost, současnost a budoucnost požárních požadavků na ETICS

Minulost, současnost a budoucnost požárních požadavků na ETICS

18.12.2017 | Ing. Pavel Zemene, Ph.D., Sdružení EPS ČR
Požadavky na požární bezpečnost vnějších tepelněizolačních kompozitních systemů (ETICS) se za posledních 8 let několikrát zpřísnily. V září 2016 vstoupila v platnost novela požární normy ČSN 73 0810 [8], která kromě jiného upravuje požadavky na zateplovací systémy. V této souvislosti byla provedena celá řada středněrozměrových zkoušek ETICS s pěnovým polystyrenem (EPS) za účelem odzkoušení ekvivalentních řešení detailů napraží a založení ETICS. Díky využití těchto odzkoušených ekvivalentních konstrukčních řešení je možné i nadále využívat všech výhod EPS počínaje izolačními vlastnostmi za vlhkosti, mechanickými vlastnostmi, dlouhou životností a stálostí paramentrů a konče cenou. Přiměřeností požárních požadavků na ETICS se zabývá tento příspěvek.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Tokiu chtějí postavit nejvyšší dřevěný mrakodrap na světěJak ušetřit v domácnosti: Porovnejte ceny dodavatelů elektřiny a plynuPříklad výpočtu návratnosti investice vrtu pro tepelná čerpadla - II.VIDEO: Řízené větrání zajistí interiér napěchovaný čerstvým vzduchem