Soutěž VYHRAJTE NOVOU FASÁDU má výherce hlavní ceny

Datum: 6.7.2017 02:00  |  Organizace: Baumit, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Výherkyní hlavní ceny a držitelkou voucheru na novou fasádu nebo nákup fasádních výrobků Baumit v hodnotě 100 000 Kč se stala Ivana Pýchová z Prahy-západ.

Baumit, spol. s r.o.
Průmyslová 1841
250 01 Brandýs nad Labem

tel.:800 100 540, 326 900 400
e-mail:
web:www.baumit.cz
Ivana Pýchová a Ing. Jakub Moc, marketingový ředitel společnosti Baumit
Ivana Pýchová a Ing. Jakub Moc, marketingový ředitel společnosti Baumit

Výherkyně hlavní ceny byla vylosována 21. června 2017 a slavnostně vyhlášena 28. června 2017 v centrále společnosti Baumit v Brandýse nad Labem, kde jí byl předán marketingovým ředitelem společnosti Ing. Jakubem Mocem voucher v hodnotě 100 000 Kč na nákup fasádních výrobků značky Baumit nebo na realizaci nové fasády z těchto výrobků.

O soutěži jsem se dozvěděla z novin – z reklamy. Výrobky Baumit jsem znala již předtím, protože jsem kutil a renovuji domek. Výhru použiji na další renovaci a zkrášlení domu, který to velice potřebuje,“ sdělila Ivana Pýchová.

Marketingový ředitel společnosti Baumit Ing. Jakub Moc dodává: „Soutěž VYHRAJTE NOVOU FASÁDU jsme pořádali letos poprvé a jsme velice rádi, že se těšila velkému zájmu a zapojilo se do ní tolik soutěžících. Cesta, jak se přihlásit do soutěže, byla velmi snadná. Stačilo zaregistrovat se přes www.vyhrajte-fasadu.cz. Už nyní se těšíme na výslednou novou fasádu domu paní Pýchové.

Ostatních 150 soutěžících získalo během týdenních losování výhry v podobě voucherů na barevný návrh fasády, analýzu vlhké fasády nebo na nákup výrobků Baumit k úpravám fasády.

Soutěž tak byla úspěšně ukončena. Držitelce výhry paní Pýchové srdečně gratuluji. Jsem velmi rád, že opět přispějeme k tomu, abychom někomu zkrášlili skutečný domov,“ uzavírá Ing. Jakub Moc.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Jsme pyšní, že můžeme realizovat úspěšný výzkum českých vědců

23.9.2017 | Vlastimil Růžička, redakce
Čeští vědci z Ústavu fyzikální chemie Jaroslava Heyrovského AV ČR si nedávno připsali další badatelský úspěch v oblasti fotokatalytických nátěrů. Spolupráci s lidmi z praxe si velmi pochvalují. Partnerské firmy získávají nové poznatky o možnostech aplikace fotokatalytické technologie a vědci mají možnost lépe ověřovat modelové závěry v reálných podmínkách.
Problematika použití expandovaného polystyrenu (EPS) z hlediska vysokých teplot

Problematika použití expandovaného polystyrenu (EPS) z hlediska vysokých teplot

18.9.2017 | Ing. Marek Novotný, Ph.D., ČVUT FA Praha, Ústav stavitelství
Historie se opakuje. Každý stavební materiál má své hraniční hodnoty použití. U expandovaného polystyrenu (EPS) je to zejména teplota, respektive změny teploty. Jako každý pěněný plast má tendenci měnit své geometrické vlastnosti, tedy zejména rozměry. Nevratné deformace jsou spojeny nejčastěji s vysokými teplotami, ale také s kvalitou výroby. Proto je u tohoto typu materiálu – pěněné teplené izolace, a to nejen EPS, dbát na jejich kvalitní výrobu, to znamená používat pouze výrobky standardních výrobců, kteří jsou schopni udržet kvalitu výroby.
Patologie fóliových hydroizolačních materiálů

Patologie fóliových hydroizolačních materiálů

11.9.2017 | Ing. Marek Novotný, Ph.D.,, FA ČVUT, Ústav stavitelství, Mgr. Petr Rudolf, Advokátní kancelář Dr. Táni Diršmídové
Článek pojednává o vadách a poruchách syntetických fóliových hydroizolací, které vykazují výrobní vady vedoucí ke zkrácení životnosti hydroizolačního systému i vlastní hydroizolace, a to v důsledku výrobních, ale i konstrukčních vad. V článku jsou uvedeny příklady analytických, defektoskopických metod, jež mohou vady materiálu dokumentovat a prokázat. V závěru článku je uveden i právní komentář k vadám a poruchám i s právními informacemi o možnostech řešení této problematiky z hlediska našeho právního systému.

Možnosti obrany před znečitěním fasád domů

10.9.2017 | Vlastimil Růžička, redakce, Přemysl Souček
Na půdě Ústavu fyzikální chemie Jaroslava Heyrovského AV ČR v Praze proběhla zajímavá debata, která se týkala životnosti akrylátových a silikátových fasád. Zástupci akademické obce Jiří Rathouský a Radek Žouželka, kteří si nedávno připsali další úspěch v bádání v oblasti fotokatalytických nátěrů, hovořili s lidmi z praxe, kteří se zabývají fasádním servisem.
Princip a vlastnosti fóliových střešních a fasádních systémů

Princip a vlastnosti fóliových střešních a fasádních systémů

2.9.2017 | Ing. Jaroslav Hruška, Firmconsult, Česká republika
S problematikou lehkých konstrukcí využívajících textilních membrán a fólií nás seznamují zástupci Studia membránové architektury (SMA). Tým tvoří stálí členové, externí spolupracovníci Fakulty stavební a Fakulty architektury a specialisté na navrhování membránových a ocelových konstrukcí. O principech a vlastnostech fóliových střešních a fasádních systémů se hovořilo na membránové konferenci v listopadu minulého roku.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czProdejní ceny bytů v ČR vzrostly meziročně o 10,7 procentaPřed 60 lety byl otevřen největší stadion v Evropě Camp NouJak si poradit s odpadní vodou u svého domu?Podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR se blíží