Skupina ROCKWOOL predstavila novú identitu značky

Datum: 21.4.2017 02:00  |  Organizace: ROCKWOOL Slovensko s.r.o.  |  Firemní zpráva

Skupina ROCKWOOL, svetový líder v oblasti riešení z kamennej vlny, predstavila novú identitu značky vrátane novej komunikačnej stratégie a korporatívneho videa.

ROCKWOOL Slovensko s.r.o.
Rožňavská 24
821 04 Bratislava

tel.:+421-249 200 911
e-mail:
web:www.rockwool.sk


Evolúcia značky ROCKWOOL zahŕňa nové logo, ktoré bude skupina využívať pre všetky dcérske spoločnosti i podporu ďalšej expanzie. Na Slovensku pôsobí skupina ROCKWOOL od roku 1998. Výrobný závod v českom Bohumíne spustil výrobu v tom istom roku a dnes má približne 240 zamestnancov.

ROCKWOOL má nové logo – grafické znázornenie sopky spolu s názvom značky. Symbol sopky naznačuje pôvod primárnej suroviny, ktorá je v rôznych formách súčasťou produktov z kamennej vlny. Nové logo dostali všetky značky patriace do skupiny ROCKWOOL. Korporatívne video je vyjadrením snahy skupiny o riešenie globálnych požiadaviek moderného spôsobu života. Nová identita spresňuje prezentáciu kľúčových tém komunikovaných zákazníkom, partnerom, inštitúciám a ďalším organizáciám.

Produkty ROCKWOOL pomáhajú ľuďom na celom svete plniť potreby súvisiace so stále vyššou mierou urbanizácie miest a súčasne riešia výzvy udržateľného rozvoja. Výrobky a systémy riešení prispievajú k úsporám energií, zníženiu spotreby vody, vyššej požiarnej bezpečnosti aj akustickému komfortu. Svoj zámer vyjadril ROCKWOOL slovami: „Využívame prírodnú silu kameňa k obohateniu moderného spôsobu života“.

"Som hrdý na dlhoročnú tradíciu skupiny ROCKWOOL vo využívaní jedného z najbohatších prírodných zdrojov. Vytvárame udržateľné a inovatívne riešenia, ktoré pomáhajú plniť požiadavky moderného bývania. Rozšírená identita značky predstavuje dôležitý krok v spôsobe, akým hovoríme o našej globálnej spoločnosti, komunikujeme jednotu a spoločný odkaz v celom rozsahu nášho produktového portfólia,“ hovorí Josef Mik, marketingový manažér spoločnosti ROCKWOOL.

Portfólio produktov z kamennej vlny ROCKWOOL zahŕňa rozmanité spektrum originálnych riešení rôznych aplikácií, stavebných izolácií ROCKWOOL, stropných panelov ROCKFON, obvodových plášťov ROCKPANEL, technických izolácií pre priemysel, substrátov GRODAN pre poľnohospodárstvo, vlákien LAPINUS pre modernú dopravu, antivibračných aplikácií a riešení vodného hospodárstva.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Mikrovlnná teorie ve stavební praxi

3.4.2017 | Ing. Jindřich Sobotka, Ph.D., doc. Ing. Karel Šuhajda, Ph.D., VUT Brno, Fakulta stavební, Ústav pozemního stavitelství, Mgr. Zdeněk Jiroušek, S.P.UNI, s.r.o
Tento příspěvek pojednává o praktickém využití mikrovlnné technologie ve stavební praxi. Názory na využití EMW zařízení jsou nejen u laické veřejnosti značně rozdílné. Od bezmezného vychvalování, až po zatracování. Důvodem tohoto stavu je především nedostatečná informovanost odborníků a veřejnosti o tom, co je a co není možné od této technologie očekávat.
diskuse: 1 příspěvek, 04.04.2017 15:22

Navrhování tvarů membránových konstrukcí a výpočet střihových vzorů

20.3.2017 | Ing. Rostislav Lang, Ústav stavební mechaniky,VUT FAST Brno, FEM consulting Brno, doc. Ing. Ivan Němec, CSc., Ing. Hynek Štekbauser, Ústav stavební mechaniky, VUT FAST Brno, FEM consulting Brno
Membránové konstrukce během projekční činnosti vyžadují speciální přístup, který respektuje jejich odlišnost od konvenčních staveb. Nedílnou součástí navrhování těchto staveb je proces hledání vhodných předepjatých tvarů a generování střihových vzorů.

Měření a hodnocení významných zdojů přírodní radioaktivity

6.3.2017 | prof. Ing. Leonard Hobst , CSc., VUT v Brně
S přírodní radioaktivitou žije lidstvo po celou dobu svého vývoje. Účinky záření do jisté míry mohou ovlivnit evoluční vývoj života na Zemi. Je proto důležité zjistit, jakých hodnot může tato přírodní radioaktivita dosahovat na různých místech světa. Článek obsahuje některá zajímavá měření.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czBrno získá scházející pozemky pro stavbu hokejové haly pro KometuJak vyhodnotit přínosy a návratnost zateplení domu - vnitřní výnosové procentoNový design dveří splývá se stěnouRÁDCE 2017 – stavební příručka nejen pro stavební veřejnost