RIDGID TOOLS - Nářadí pro profesionály

Datum: 12.12.2017 4:14  |  Organizace: ant PROFITOOLS s.r.o.  |  Firemní zpráva

Od roku 1923 je RIDGID symbolem jistoty a nejvyšší kvality pro všechny profesionály. Nářadí, které nese značku RIDGID, je zkonstruováno podle vysokých norem pro jakost, pevnost a trvanlivost.

ant PROFITOOLS s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno

tel.:+421 260 103 721
e-mail:
web:www.antprofitools.cz
RIDGID TOOLS - Nářadí pro profesionály

Miliony kusů nářadí RIDGID přichází denně do závodů, na montážní pracoviště a do bezpočtu dalších míst s nejtvrdšími podmínkami. Toto nářadí se používá v extrémním horku a chladu, vzdoruje nečistotě I kalům, a přesto slouží spolehlivě. Nářadí RIDGID je v celém světě známé jako přední průmyslový výrobek, který umožňuje profesionálům, jakými jste vy, provádět svou práci rychleji a spolehlivěji.

Jednou z konstrukčních charakteristik při vývoji nářadí RIDGID je umožnění efektivní práce. Všechny naše výrobky konstruujeme s ohledem na pohodlí při práci. A současně do nich vkládáme pokrokové prvky, abychom dosáhli toho, že naše nářadí a stroje umožní vykonávat všechny práce tak rychle, jak to jen jde a v příkladné jakosti.

Mezi produkty najdete:
  • Radiální lisy (lisovačky);
  • Lisovací čelisti;
  • Závitořezy;
  • Inspekční kamerové systémy;
  • Čističky potrubí;
  • Nářadí pro elektrikáře;
  • Nářadí na řezání, okusovaní a ohýbaní trubek;
  • Příslušenství;
  • a mnoho dalších...
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Odborníci: Libeňský most radikálně opravte, nebo postavte nový

1.2. 04:30   Hlavní město by mělo zajistit buď buď komplexní rekonstrukci Libeňského mostu, nebo stavbu nového. Doporučili to odborníci z Kloknerova ústavu, který je znaleckým pracovištěm v oboru stavebnictví. více >>>
© M. Schuppich - Fotolia.com

Závislost fyzikálních a mechanických vlastností konstrukčního smrkového dřeva na vlhkosti

29.1.2018 | Ing. Věra Heřmánková, Ph.D., Ing. Ondřej Anton, Ph.D., Ing. Tereza Komárková, VUT Brno, Fakulta stavební, Ústav stavebního zkušebnictví
Článek se zabývá ověřením závislosti fyzikálních a mechanických vlastností na vlhkosti konstrukčního smrkového dřeva. Experimentem byla stanovena hustota dřeva, rozměrové a objemové bobtnání dřeva a pevnost dřeva v tlaku ve směru vláken. Byly vytvořeny grafy těchto veličin v závislosti na změně hmotnostní vlhkosti dřeva.

Proces schvalování staveb přehledně

27.1.2018 | Frank Bold Advokáti, s.r.o.
Stavební zákon řeší všechny typy staveb, od nejmenších, jako jsou garáže, ploty, rodinné domy, až po ty největší, jako jsou velké haly a průmyslové objekty. Jak se v něm ale vyznat? Co se vztahuje na konkrétní stavbu z hlediska jejího povolení? Pomůže vám přehledná tabulka.
diskuse: 2 příspěvky, poslední 28.01.2018 16:50
Podceňovaná místa zděných staveb z pohledu statika

Podceňovaná místa zděných staveb z pohledu statika

25.1.2018 | Ing. Zuzana Hejlová, statička společnosti HELUZ
Tento příspěvek zazněl na loňských seminářích Heluz od A do Z a je zaměřen na nejčastější příčiny trhlin ve zdivu. Většině z nich se však dá předejít správným postupem, ať už při návrhu nebo vlastním provádění. Některé z chyb se v praxi opakují dokonce tak často, že je už někdy jako chyby ani nevnímáme. A proto se tento příspěvek na některé z těchto poruch zaměří, abychom se z nich poučili a na stavbách jim předešli.

HELUZ nabízí jednodušší technologii vlastního zhotovení stěny

22.1.2018 | HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.
Mezi odbornou stavební veřejností se často hovoří o novince od společnosti HELUZ o cihelném bloku HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušená. Požádali jsme proto produktového manažera společnosti HELUZ Ing. Pavla Heinricha, aby nám přiblížil jeho technické parametry a seznámil nás s jeho užitnými vlastnostmi.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czVýzkum pro Brno: Nejpřijatelnější je nové nádraží pod PetrovemBydlení v přírodě – pavilon poskytuje veškerý komfort mimo stěny domuSoutěžte a získejte zdarma kompletní systém pro vytápění a větrání ATREA!Přijďte na praktické kurzy Zateplování v praxi