Maximální pevnost a stabilitu vaší stavby zaručí kvalitní betonářská ocel

Datum: 5.9.2017 05:22  |  Organizace: VP STAVEBNINY, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Při výrobě železobetonu se pro zvýšení jeho únosnosti a stability vkládají do betonu ocelové tyče a výztužné vložky. Soudržnost je u kruhových výztuží zajištěna tvarovanými výstupky a třmínky spojující výztuž v tzv. armovacích koších.

VP STAVEBNINY, s.r.o.
Palackého 679
281 01 Velim

tel.:321 623 697, 724 988 541
e-mail:
web:www.vpstavebniny.cz
VP STAVEBNINY betonářská výztuž ocel armovací třmínky

V naší nabídce naleznete betonářskou ocel o délkách 6 m, od průměru 6 mm až do průměru 32 mm. Prostřednictvím naší zámečnické dílny vám tuto betonářskou výztuž upravíme na požadované délky nebo ohneme do potřebných tvarů. Výběr výztuží je ovlivněn nejenom výrobním sortimentem, ale také typem konstrukce, do kterých jsou výztuže zabudovány.

Typickým příkladem jsou svařované sítě, tzv. kari sítě, které se používají pro vyztužování deskových nebo stěnových konstrukcí, jako výztuže do nenosných částí budovy nebo pojezdových ploch. Tloušťka drátu kari sítě se běžně pohybuje od 4 do 8 mm a plocha bývá 2 x 3 m, tedy 6 m2.

VP STAVEBNINY nabízí:
 • zhotovení třmínků nebo celých armovacích košů do železobetonového věnce pro stavbu přesně podle požadavků či projektové dokumentace
 • mnoho dalších služeb a doplňkového sortimentu, jako jsou distančníky, vázací drát, ocelová vlákna do betonu
Zboží si můžete vyzvednout u nás ve stavebninách, nebo vám můžeme veškeré výrobky dodat přímo na stavbu. Nabízíme trvale výhodné ceny.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat  Související z oboru

  Možnosti aplikace a testování systému nerezových helikálních výztužích

  Možnosti aplikace a testování systému nerezových helikálních výztužích pro sanace betonových konstrukcí

  20.11.2017 | Ing. Ondřej Karel, VUT FAST Brno, Ing. Jiří Kubanek, Saron statika Brno, Ing. Iva Rozsypalová, doc. Ing. Pavel Schmid, Ph.D., VUT Brno, Ústav stavebního zkušebnictví
  Příspěvek se zabývá využíváním nerezové helikální výztuže k sanaci betonových konstrukcí a vhodností jejího použití z hlediska možných postupů diagnostiky před aplikací. Jsou shrnuty praktické ukázky použití těchto výztuží.
  Analýza trvanlivosti preimyselných komínov © Imperium Obrazu - Fotolia.com

  Analýza trvanlivosti preimyselných komínov

  13.11.2017 | prof. Ing. Juraj Bilčík, PhD., Ing. Ivan Hollý, PhD., Ing. Natália Gažovičová, Stavebná fakulta STU Bratislava
  Priemyselné komíny sú inžinierske stavby, ktoré okrem statických a dynamických účinkov, priamych a nepriamych zaťažení, sú vystavené aj významným nestacionárnym environmentálnym zaťaženiam. Analýza ich trvanlivosti sa sústreďuje na hodnotenie zvislých trhlín, priebeh korózie betónu a betonárskej výstuže, ktoré majú rozhodujúci vplyv na odolnosť drieku komína z hľadiska medzných stavov únosnosti, používateľnosti i trvanlivosti.

  Proces vyvlastnění v českém právním řádu

  12.11.2017 | Mgr. Jan Labský, Vilímková Dudák & Partners, advokátní kancelář, s.r.o.
  Vyvlastnění je jedním z právních institutů, který ve společnosti dlouhodobě vzbuzuje silné emoce. Dvoudílný článek se v první části zabývá základními právními východisky institutu vyvlastnění a jeho přípustnosti a doplňuje tato východiska judikaturním výkladem českých soudů. V pokračování bude následně pojednáno o náhradě při vyvlastnění či omezení vlastnického práva a následně i o procesu vyvlastnění, včetně jeho soudního přezkumu.

  Studie projektových společností 2017

  10.11.2017 | Ing. Josef Hodboď, redakce
  V článku jsou uvedeny vybrané údaje ze Studie projektových společností 2017 především ve vztahu k oblasti TZB. Jedná se o informace popisující stav trhu projektových prací a očekávaný vývoj v roce 2018. Studie byla zpracována na základě rozhovorů se zástupci jednoho sta vybraných projekčních společností.

  Nejvýznamnější změny v posuzování vlivů na životní prostředí (EIA)

  9.11.2017 | Frank Bold Advokáti, s.r.o.
  Novela předně přináší významnou změnu v tom, že zavádí uzavřený výčet tzv. navazujících řízení, tedy řízení, pro které bude stanovisko EIA podkladem.
   
   

  Aktuální články na ESTAV.czPraha prodloužila lhůtu posouzení vlivu stavebních předpisůKermi Quickfinder – jednoduchá kalkulace pro zjištění vhodného otopného tělesaSoutěž o střechu SATJAM zdarma zná vítězeNetradiční formy bydlení: Lofty, podkroví, mobilní domky, přírodní stavitelství