Maximální pevnost a stabilitu vaší stavby zaručí kvalitní betonářská ocel

Datum: 5.9.2017 05:22  |  Organizace: VP STAVEBNINY, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Při výrobě železobetonu se pro zvýšení jeho únosnosti a stability vkládají do betonu ocelové tyče a výztužné vložky. Soudržnost je u kruhových výztuží zajištěna tvarovanými výstupky a třmínky spojující výztuž v tzv. armovacích koších.

VP STAVEBNINY, s.r.o.
Palackého 679
281 01 Velim

tel.:321 623 697, 724 988 541
e-mail:
web:www.vpstavebniny.cz
VP STAVEBNINY betonářská výztuž ocel armovací třmínky

V naší nabídce naleznete betonářskou ocel o délkách 6 m, od průměru 6 mm až do průměru 32 mm. Prostřednictvím naší zámečnické dílny vám tuto betonářskou výztuž upravíme na požadované délky nebo ohneme do potřebných tvarů. Výběr výztuží je ovlivněn nejenom výrobním sortimentem, ale také typem konstrukce, do kterých jsou výztuže zabudovány.

Typickým příkladem jsou svařované sítě, tzv. kari sítě, které se používají pro vyztužování deskových nebo stěnových konstrukcí, jako výztuže do nenosných částí budovy nebo pojezdových ploch. Tloušťka drátu kari sítě se běžně pohybuje od 4 do 8 mm a plocha bývá 2 x 3 m, tedy 6 m2.

VP STAVEBNINY nabízí:
 • zhotovení třmínků nebo celých armovacích košů do železobetonového věnce pro stavbu přesně podle požadavků či projektové dokumentace
 • mnoho dalších služeb a doplňkového sortimentu, jako jsou distančníky, vázací drát, ocelová vlákna do betonu
Zboží si můžete vyzvednout u nás ve stavebninách, nebo vám můžeme veškeré výrobky dodat přímo na stavbu. Nabízíme trvale výhodné ceny.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat  Související z oboru

  Beton a betonové stavby v průběhu století (2. část)

  24.9.2017 | doc. Ing. Jiří Dohnálek, CSc., autorizovaný inženýr a soudní znalec
  Společně s odborníkem na betonové konstrukce Jiřím Dohnálkem nahlížíme do historie betonového stavitelství. Pokračujeme ve výčtu významných stavebních realizací minulosti, v historii betonu a železobetonu, tentokrát převážně v oblasti mostního stavitelství. Materiál vznikl ve spolupráci s Historickým ústavem ČSAV a redakcí TZB-info.
  Kompozitní výztuž do betonu

  Kompozitní výztuž do betonu

  18.9.2017 | Ing. Miroslav Procházka, Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p.
  Kompozitní výztuž do betonu se stala stavebním výrobkem stanoveným k povinnému ověřování podle zákona č. 22/1997 Sb. ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 163/2002 Sb. ve znění nařízení vlády č. 312/2005 Sb. a č. 215/2016 Sb. Tato výztuž existuje ve více odlišných typech a podle toho má i významně odlišné vlastnosti, které je nutné při jejím použití důsledně respektovat. Autor z Technického a zkušební ústavu stavebního v Praze seznamuje s podrobnostmi.
  Cihly jsou

  Cihel je dostatek

  15.9.2017 | redakce a společnost HELUZ
  Některé reportáže v médiích mohou být místo informace medvědí službou zákazníkům i výrobcům. Příkladem může být reportáž o dostupnosti stavebních materiálů na Vysočině v regionálním vysílání ČT. Cihly jsou.

  Seminář Navrhování konstrukcí z korozivzdorných ocelí

  14.9. 4:13   Vážené kolegyně, vážení kolegové, dovolujeme si vás pozvat na seminář, který se koná 27. září 2017 na Fakultě stavební ČVUT v Praze, Thákurova 7, Praha 6 – Dejvice, posluchárna C 202 (doprava – trasa metra A, stanice Dejvická). více >>>
  Průkazné stanovení vyztužení železobetonové konstrukce a vhodné NDT metody

  Průkazné stanovení vyztužení železobetonové konstrukce a vhodné NDT metody

  11.9.2017 | Ing. Ondřej Anton, Ph.D., Ing. Věra Heřmánková, Ph.D., VUT FAST Brno
  Navzdory snahám o dodržení jakosti při výstavbě železobetonových konstrukcí, je poměrně běžnou vadou nesprávné vyztužení v rozporu s projektem, které může zapříčinit závažné poruchy konstrukce. Prokázání této vady je následně úkolem pro nedestruktivní zkušební metody. Klíčová je poté volba vhodné metody i zařízení.
   
   

  Aktuální články na ESTAV.czStředočeský kraj rozdělí v kotlíkových dotacích od 4. října přes 500 mil.Jak vyčistit vzduch ve městech? Stěna z mechu může pomociJak bezpečněji bydlet se dozvěděli účastníci konference ESTAV.czDruhý den právní poradny zdarma na stánku ESTAV.cz