Maximální pevnost a stabilitu vaší stavby zaručí kvalitní betonářská ocel

Datum: 5.9.2017 05:22  |  Organizace: VP STAVEBNINY, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Při výrobě železobetonu se pro zvýšení jeho únosnosti a stability vkládají do betonu ocelové tyče a výztužné vložky. Soudržnost je u kruhových výztuží zajištěna tvarovanými výstupky a třmínky spojující výztuž v tzv. armovacích koších.

VP STAVEBNINY, s.r.o.
Palackého 679
281 01 Velim

tel.:321 623 697, 724 988 541
e-mail:
web:www.vpstavebniny.cz
VP STAVEBNINY betonářská výztuž ocel armovací třmínky

V naší nabídce naleznete betonářskou ocel o délkách 6 m, od průměru 6 mm až do průměru 32 mm. Prostřednictvím naší zámečnické dílny vám tuto betonářskou výztuž upravíme na požadované délky nebo ohneme do potřebných tvarů. Výběr výztuží je ovlivněn nejenom výrobním sortimentem, ale také typem konstrukce, do kterých jsou výztuže zabudovány.

Typickým příkladem jsou svařované sítě, tzv. kari sítě, které se používají pro vyztužování deskových nebo stěnových konstrukcí, jako výztuže do nenosných částí budovy nebo pojezdových ploch. Tloušťka drátu kari sítě se běžně pohybuje od 4 do 8 mm a plocha bývá 2 x 3 m, tedy 6 m2.

VP STAVEBNINY nabízí:
 • zhotovení třmínků nebo celých armovacích košů do železobetonového věnce pro stavbu přesně podle požadavků či projektové dokumentace
 • mnoho dalších služeb a doplňkového sortimentu, jako jsou distančníky, vázací drát, ocelová vlákna do betonu
Zboží si můžete vyzvednout u nás ve stavebninách, nebo vám můžeme veškeré výrobky dodat přímo na stavbu. Nabízíme trvale výhodné ceny.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat  Související z oboru

  Odborníci: Libeňský most radikálně opravte, nebo postavte nový

  1.2. 04:30   Hlavní město by mělo zajistit buď buď komplexní rekonstrukci Libeňského mostu, nebo stavbu nového. Doporučili to odborníci z Kloknerova ústavu, který je znaleckým pracovištěm v oboru stavebnictví. více >>>
  © M. Schuppich - Fotolia.com

  Závislost fyzikálních a mechanických vlastností konstrukčního smrkového dřeva na vlhkosti

  29.1.2018 | Ing. Věra Heřmánková, Ph.D., Ing. Ondřej Anton, Ph.D., Ing. Tereza Komárková, VUT Brno, Fakulta stavební, Ústav stavebního zkušebnictví
  Článek se zabývá ověřením závislosti fyzikálních a mechanických vlastností na vlhkosti konstrukčního smrkového dřeva. Experimentem byla stanovena hustota dřeva, rozměrové a objemové bobtnání dřeva a pevnost dřeva v tlaku ve směru vláken. Byly vytvořeny grafy těchto veličin v závislosti na změně hmotnostní vlhkosti dřeva.

  Proces schvalování staveb přehledně

  27.1.2018 | Frank Bold Advokáti, s.r.o.
  Stavební zákon řeší všechny typy staveb, od nejmenších, jako jsou garáže, ploty, rodinné domy, až po ty největší, jako jsou velké haly a průmyslové objekty. Jak se v něm ale vyznat? Co se vztahuje na konkrétní stavbu z hlediska jejího povolení? Pomůže vám přehledná tabulka.
  diskuse: 2 příspěvky, poslední 28.01.2018 16:50
  Podceňovaná místa zděných staveb z pohledu statika

  Podceňovaná místa zděných staveb z pohledu statika

  25.1.2018 | Ing. Zuzana Hejlová, statička společnosti HELUZ
  Tento příspěvek zazněl na loňských seminářích Heluz od A do Z a je zaměřen na nejčastější příčiny trhlin ve zdivu. Většině z nich se však dá předejít správným postupem, ať už při návrhu nebo vlastním provádění. Některé z chyb se v praxi opakují dokonce tak často, že je už někdy jako chyby ani nevnímáme. A proto se tento příspěvek na některé z těchto poruch zaměří, abychom se z nich poučili a na stavbách jim předešli.

  HELUZ nabízí jednodušší technologii vlastního zhotovení stěny

  22.1.2018 | HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.
  Mezi odbornou stavební veřejností se často hovoří o novince od společnosti HELUZ o cihelném bloku HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušená. Požádali jsme proto produktového manažera společnosti HELUZ Ing. Pavla Heinricha, aby nám přiblížil jeho technické parametry a seznámil nás s jeho užitnými vlastnostmi.
   
   

  Aktuální články na ESTAV.czBrněnské nádraží: Kde bude stát? Jaké to bude mít dopady? Rozuzlení již brzyDruhy vod podle kvality a požadavky na kvalitu vodyPraha by měla zanést do Metropolitního plánu metro na ŽižkovJak na montáž oken turbošrouby