Nové venkovní obklady Standard pro krásný vzhled a lepší izolační vlastnosti budov

Datum: 27.1.2014  |  Organizace: Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.  |  Firemní článek

Společnost Inoutic uvádí na trh nový fasádní systém z kvalitních PVC profilů pro opláštění budov jakéhokoli typu. Obklady Standard dlouhodobě chrání budovu v každém počasí a nevyžadují žádnou náročnou údržbu. Ideální jsou pro zakončení zateplených fasád.

Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.
Vintrovna 23
664 41 Popůvky u Brna

tel.:+420 547 427 777
e-mail:
web:www.inoutic.cz

Lehké PVC profily Standard jsou k dostání za velmi příznivou cenu, v široké škále 8 nových barev, které odolávají UV záření, a ve dvou profilových šířkách. Oproti klasickým omítkám mají lehké fasádní systémy z PVC řadu praktických i estetických výhod, a proto se dostávají do popředí zájmu. Plasty jsou lehké a pevné, bezúdržbové, mají dlouhou životnost a bez problémů odolávají jakémukoli počasí. Odvětrávaný systém nedovolí, aby se za deskami udržovala vlhkost. V kombinaci se zateplením dobře tepelně izolují dům a jsou vhodné i do vlhkých nebo velmi frekventovaných oblastí (například v blízkosti silnic).

pěnovými fasádními obklady Standard z PVC lze stavbu (novostavby i rekonstruované domy) trvale ochránit a budova současně získá atraktivní vzhled, který si s minimálními náklady na údržbu udrží řadu let. Na výběr jsou dvě varianty desek – s užitnou šířkou 300 a 150 mm a v délce 6 m. Osm matných barevných odstínů pak jistě uspokojí většinu architektonických záměrů. Desky jsou plně probarvené a mají hladký nebo strukturovaný povrch. Barevně sladěné jsou i veškeré krytky a dokončovací profily.

Inoutic Deceuninck obklady Standard
Inoutic Deceuninck obklady Standard

Další předností vysoce trvanlivých PVC obkladů Standard je snadná a rychlá montáž se systémem pero-drážka. Systém se montuje na dřevěné podkladové profily (nejsou součástí dodávky). Díky široké řadě spojovacích kusů může každý zvolit systém, který bude nejlépe vyhovovat jeho individuálním požadavkům. Nespornou předností je i nenáročnost na údržbu, jak časová, tak i finanční – není potřeba povrch ošetřovat nátěry, jen v případě zašpinění stačí fasádu očistit vodou.

Společnost Inoutic dodržuje při výrobě vysoké standardy kvality s ohledem na životní prostředí. Proto jsou obkladové profily Standard mimořádně šetrné k přírodním zdrojům a jsou 100% recyklovatelné. Představují tedy ekologicky udržitelné řešení budoucnosti.

Inoutic Deceuninck obklady Standard
Inoutic Deceuninck obklady Standard
Inoutic Deceuninck obklady Standard

Přednosti venkovních pěnových PVC obkladů Standard

Inoutic Deceuninck obklady Standard
 • Plně probarvené profily s povrchovou strukturou
 • Široká barevná nabídka – 8 atraktivních barev
 • Vysoce trvanlivý materiál
 • Nízká cena za m2 (cena za dvojitý obklad začíná již od 225 Kč/m2)
 • Široká paleta barev včetně barevně sladěných krytek
 • 100% recyklovatelný
 • Velmi rychlá a snadná montáž se systémem pero-drážka na dřevěné podkladové profily (nejsou součástí dodávky)
 • Velmi snadná údržba
 • Ideální pro kombinaci se všemi typy zateplovacích systémů
 • Kompletní sortiment dokončovacích profilů
 • Lehký, a přesto robustní a odolný systém s odvětráváním
 • Záruka na materiál je 10 let

Seznam prodejců a montážních firem, které se na venkovní obklady specializují a mají v nabídce nově i venkovní systém Standard od společnosti Inoutic, najdete na webových stránkách www.inoutic.cz v záložce Venkovní obklady.

Inoutic Deceuninck obklady Standard
Inoutic Deceuninck obklady Standard

 

Datum: 27.1.2014
Organizace: Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Izolace střechy fasády

logo ROCKWOOOL
logo Ceresit
logo LINDAB
logo SATJAM
 
 

Aktuální články na ESTAV.czInstalace akumulačních krbových kamen Nunnauuni krok za krokemKvalitní rolety neslouží jen ke stíněníHybridní zvlhčovač společnosti Condair zajišťuje perfektní vlhkost v luxusním hoteluStavby z přírodních materiálů a přírodní zahrady lákají stále více lidí