TZB-info převzalo oprávnění nositele značky Dřevo je cesta

Datum: 26.1.2017  |  Autor: redakce

Centrum současného umění DOX v Praze se 10. ledna stalo místem setkání nositelů značky Dřevo je cesta. Toto setkání pořádala Nadace dřevo pro život. Zúčastnila se ho také tajemnice z ministerstva zemědělství paní Pavlína Vašičková.

Projekty nadace jsou velmi kvalitní a jsou zaměřené na širokou veřejnost. Pomáhají nám budovat velmi dobrý vztah veřejnosti k problematice lesního hospodářství a ke spotřebě českého dřeva,“ uvedla Vašičková.

V rámci projektu Dřevo pro život vytváříme komunity, první, a toho se týká i dnešní akce, je komunita nositelů oprávnění Dřevo je cesta. Na akci jsme pohovořili o tom, jak šířit myšlenku, že dřevo je ta správná volba,“ uvedl Stanislav Polák, ředitel nadace.

Toto potvrzení na dubové plaketě převzala i redakce TZB-info.cz. Podívejte se na reportáž z akce.

Reportáž z centra DOX – Dřevo pro život

 

Hodnotit:  

Datum: 26.1.2017
Autor: redakceSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Reklama

Spolupracujeme

časopis DřevoStavby logo Cesty dřeva

PROFIspeciál Dřevo&Stavby

PROFIspeciál DřevoStavby

Partneři - Dřevostavbylogo FERMACELL
logo KNAUF

Doporučené články

Redakce TZB-info natočila

 
 

Aktuální články na ESTAV.czVinyl – materiál pro podlahoviny. Jak se vyrábí a recykluje?Jak vybrat a správně instalovat filtraci k bazénuRekonstrukce okálu s použitím technologie Activ´Air®Vzorové sestavy pro využívání dešťové vody v domácnosti a na zahradě – III.