Peter Libiak - obchodne-technický poradca materiálov fermacell pre priemyslových zákazníkov

Datum: 23.1.2016 4:17  |  Organizace: Sortimenter.sk  |  Firemní zpráva

Tím firmy TAUS s.r.o., výhradného distribútora produktov firmy Fermacell GmbH na slovenskom trhu, postupne posilňuje svoje rady a orientáciu na kvalitné služby a úzke partnerstvo s odberateľmi potvrdzuje aj ďalšia posila v oblasti zákazníckeho servisu.

Sortimenter.sk
Radlická 112/22
150 00 Praha

tel.:+421 558 080 031
e-mail:
web:www.sortimenter.sk

Cieľom práce ďalšieho člena TAUS tímu je poskytovať poradenské služby realizačným firmám z oblasti drevostavieb, modulárnych stavieb (výrobcovia kontajnerov) a ďalším priemyslovým zákazníkom, ktorí využívajú produkty fermacell. Peter Libiak má dlhoročné skúsenosti z oblasti dodávok materiálov pre tento segment stavebného trhu a jeho denný kontakt so zákazníkmi opäť posilní pozíciu značky Fermacell na Slovensku.

TAUS tím sa aj naďalej chce na slovenskom trhu opierať - okrem základnej línie, ktorú predstavuje široký sortiment sádrovláknitých a cementovláknitých dosiek a systémov fermacell – o premyslený a prepracovaný servis pre zákazníkov. Peter Libiak k tomu hovorí: “Okrem produktových noviniek v sortimente chceme pravidelne informovať našich partnerov o nových publikáciách či certifikovaných riešeniach s materiálmi fermacell. Ťažiskom mojej práce však bude zaistiť našim partnerom individuálnu podporu tak, aby náš zákazník mohol na trhu ponúknuť vždy kvalitatívne lepšie a pritom cenovo i ziskovo efektívne riešenie.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Treet (The Tree), nejvyšší dřevěná stavba na světě, Bergen, Norsko

Požární bezpečnost nejvyšší dřevostavby na světě tématem exkluzivní přednášky na veletrhu For Arch

19.6.2017 | redakce
Čtrnáctipodlažní budova ze dřeva stojí v norském Bergenu. Se svou výškou 52,8 m je nejvyšší bytovou dřevostavbou světa. Zásadním problémem projektu byla požární bezpečnost. O konstrukci, průběhu stavby a řešení požární bezpečnosti pohovoří Ole Herbrand Kleppe, vedoucí projekt manažer společnosti BOB, developera budovy Treet, na konferenci Požární bezpečnost staveb dne 21. 9. na veletrhu FOR ARCH 2017.
Administrativní budova Tamedia v Curychu

Technická normalizace a vícepodlažní dřevostavby

19.6.2017 | doc. Ing. Petr Kuklík, CSc., Ing. Lukáš Velebil, ČVUT v Praze, UCEEB, Ing. arch. Bc. Anna Gregorová, ČVUT v Praze
V současnosti roste zájem o realizaci vícepodlažních dřevostaveb. V případě vícepodlažních dřevostaveb je klíčovou problematikou jejich požární bezpečnost, tuhost a akustika. Předložený příspěvek je zaměřen na problematiku požární bezpečnosti vícepodlažních dřevostaveb, která je v současnosti předmětem největších diskusí.

Vícepodlažní dřevostavby v Čechách inspirované stavbami ze světa

3.6.2017 | Ing. arch. Pavel Horák
Článek poskytuje základní přehled o architektuře, technologiích, konkurenčních výhodách a příležitostech při využití dřeva v těchto a podobných projektech. Zároveň přináší několik inspirativních projektů coby reálných ukázek, které provázely autorův příspěvek na semináři ve Volyni a na veletrhu Dřevostavby v Praze.

Volyňský seminář Dřevostavby slovem i obrazem

21.5.2017 | Vlastimil Růžička, redakce
Tradiční odborný seminář se zahraniční účastí v prostředí Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy ve Volyni opět přesvědčil, že dřevěné stavby mají budoucnost. Letošní již 21. ročník obohatily dva doprovodné workshopy ve spolupráci s Centrem současného umění DOX a s Univerzitním centrem energeticky efektivních budov ČVUT v Praze a řada dalších novinek. Seminářem nás provází zástupce ředitele školy Ing. Petr Červený a někteří přímí účasníci akce.

Analytický model pro stanovení únosnosti a chování kolmého lípnutého tesařského spoje

15.5.2017 | Ing. Martin Hataj, doc. Ing. Petr Kuklík, CSc., ČVUT v Praze, UCEEB
V tomto příspěvku jsou prezentovány výpočetní modely pro stanovení chování tradičního tesařského lípnutého spoje pomocí analytických vztahů. Základem uváděných výpočetních postupů je metoda komponent, která se běžně využívá při výpočtu ocelových přípojů. Metoda komponent spočívá v rozložení celého spoje na jednotlivé komponenty, které jsou definovány tuhostí dílčích částí spoje. Analytické řešení zahrnuje poklesový efekt dřevní hmoty v blízkosti tlakového zatížení. Výsledky analytického výpočtu jsou srovnávány s experimentálními výstupy. V textu je také popsán normový návrhový postup výpočtu zatížení dřevěného prvku směrem kolmo k vláknům dřeva podle platné evropské normy Eurokód 5 pro názornost a další srovnání.

Projekty 2017

Reklama

Spolupracujeme

časopis DřevoStavby logo Cesty dřeva

PROFIspeciál Dřevo&Stavby

PROFIspeciál DřevoStavby

Partneři - Dřevostavby

logo FERMACELL

logo KNAUF

Doporučené články

Redakce TZB-info natočila

 
 

Aktuální články na ESTAV.czMalý dům poskytuje velký komfortCreative Office Awards - nová soutěž pro studenty architekturyMaketa Německého domu na náměstí v Brně nemá stavební povoleníObce kvůli suchu bojují proti plýtvání vodou, vydávají zákazy