Peter Libiak - obchodne-technický poradca materiálov fermacell pre priemyslových zákazníkov

Datum: 23.1.2016 4:17  |  Organizace: Sortimenter.sk, Taus s.r.o., organizačná zložka Bratislava  |  Firemní zpráva

Tím firmy TAUS s.r.o., výhradného distribútora produktov firmy Fermacell GmbH na slovenskom trhu, postupne posilňuje svoje rady a orientáciu na kvalitné služby a úzke partnerstvo s odberateľmi potvrdzuje aj ďalšia posila v oblasti zákazníckeho servisu.

Sortimenter.sk, Taus s.r.o., organizačná zložka Bratislava
Kopčianská 10
581 01 Bratislava

tel.:+421 917 366 386
e-mail:
web:www.sortimenter.sk  www.fermacell.sk

Cieľom práce ďalšieho člena TAUS tímu je poskytovať poradenské služby realizačným firmám z oblasti drevostavieb, modulárnych stavieb (výrobcovia kontajnerov) a ďalším priemyslovým zákazníkom, ktorí využívajú produkty fermacell. Peter Libiak má dlhoročné skúsenosti z oblasti dodávok materiálov pre tento segment stavebného trhu a jeho denný kontakt so zákazníkmi opäť posilní pozíciu značky Fermacell na Slovensku.

TAUS tím sa aj naďalej chce na slovenskom trhu opierať - okrem základnej línie, ktorú predstavuje široký sortiment sádrovláknitých a cementovláknitých dosiek a systémov fermacell – o premyslený a prepracovaný servis pre zákazníkov. Peter Libiak k tomu hovorí: “Okrem produktových noviniek v sortimente chceme pravidelne informovať našich partnerov o nových publikáciách či certifikovaných riešeniach s materiálmi fermacell. Ťažiskom mojej práce však bude zaistiť našim partnerom individuálnu podporu tak, aby náš zákazník mohol na trhu ponúknuť vždy kvalitatívne lepšie a pritom cenovo i ziskovo efektívne riešenie.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Vícepodlažní dřevostavby patří do měst budoucnosti

26.2.2017 | Vlastimil Růžička, redakce
V Praze se v rámci veletrhu Dřevostavby 2017 představila dosud nejvyšší dřevostavba v České republice. Jedná se o čtyřpodlažní budovu, jejíž hlavní nosná konstrukce je z těžkého dřevěného skeletu (BSH) a masivních dřevěných panelů (CLT) z křížem lepeného dřeva.

Metody pro nedestruktivní hodnocení dřeva a jejich přesnost

6.2.2017 | Ing. Jan Pošta, Ph.D., Ing. Robert Jára, Ing. Hana Hasníková, Stavební fakulta, ČVUT v Praze, doc. Dr. Ing. Jakub Dolejš, ČVUT Praha, UCEEB, Ing. Anna Kuklíková, Ph.D., ČVUT Praha, doc. Ing. Petr Kuklík, CSc., Stavební fakulta, ČVUT v Praze, UCEEB
Tento článek se zabývá nedestruktivními metodami hodnocení dřevěných prvků in-situ. V praxi se vedle nejčastěji používaného vizuálního hodnocení používají akustické a penetrační metody. V posledních letech se objevují nové postupy založené např. na termografii nebo rentgenovém záření. Pro vyhodnocení přesnosti nedestruktivních metod se výsledné hodnoty porovnávají s hodnotami z průkazných destruktivních zkoušek.

Asociace: Počet dřevostaveb v ČR loni meziročně vzrostl o 10 pct

4.2.2017 | ČTK
Počet nově dokončených dřevostaveb v Česku loni meziročně vzrostl o sedm až deset procent. V dnešním rozhovoru to sdělil předseda Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) Vratislav Blaha.

Na pražském veletrhu se představuje nejvyšší dřevostavba v Česku

2.2. 15:38   Na veletrhu v pražských Holešovicích se představuje nejvyšší dřevostavba v Česku. Má čtyři podlaží a měří 13,108 metru. Postavena byla pro účely veletrhu, další využití mít nebude. více >>>

TZB-info převzalo oprávnění nositele značky Dřevo je cesta

26.1.2017 | redakce
Centrum současného umění DOX v Praze se 10. ledna stalo místem setkání nositelů značky Dřevo je cesta. Toto setkání pořádala Nadace dřevo pro život. Zúčastnila se ho také tajemnice z ministerstva zemědělství paní Pavlína Vašičková.

Projekty 2017

Reklama

Spolupracujeme

časopis DřevoStavby logo Cesty dřeva

PROFIspeciál Dřevo&Stavby

PROFIspeciál DřevoStavby

Partneři - Dřevostavby


logo FERMACELL
logo KNAUF
 
 

Aktuální články na ESTAV.czPísecká nemocnice staví nový pavilon za více než 100 mil. KčI při smogu můžeme dýchat čistý vzduchLední mědvěd v proluce na Vítězném náměstí nebude? Praha 6 chystá dohodu s investorem