Peter Libiak - obchodne-technický poradca materiálov fermacell pre priemyslových zákazníkov

Datum: 23.1.2016 4:17  |  Organizace: Sortimenter.sk, Taus s.r.o., organizačná zložka Bratislava  |  Firemní zpráva

Tím firmy TAUS s.r.o., výhradného distribútora produktov firmy Fermacell GmbH na slovenskom trhu, postupne posilňuje svoje rady a orientáciu na kvalitné služby a úzke partnerstvo s odberateľmi potvrdzuje aj ďalšia posila v oblasti zákazníckeho servisu.

Sortimenter.sk, Taus s.r.o., organizačná zložka Bratislava
Kopčianská 10
581 01 Bratislava

tel.:+421 917 366 386
e-mail:
web:www.sortimenter.sk  www.fermacell.sk

Cieľom práce ďalšieho člena TAUS tímu je poskytovať poradenské služby realizačným firmám z oblasti drevostavieb, modulárnych stavieb (výrobcovia kontajnerov) a ďalším priemyslovým zákazníkom, ktorí využívajú produkty fermacell. Peter Libiak má dlhoročné skúsenosti z oblasti dodávok materiálov pre tento segment stavebného trhu a jeho denný kontakt so zákazníkmi opäť posilní pozíciu značky Fermacell na Slovensku.

TAUS tím sa aj naďalej chce na slovenskom trhu opierať - okrem základnej línie, ktorú predstavuje široký sortiment sádrovláknitých a cementovláknitých dosiek a systémov fermacell – o premyslený a prepracovaný servis pre zákazníkov. Peter Libiak k tomu hovorí: “Okrem produktových noviniek v sortimente chceme pravidelne informovať našich partnerov o nových publikáciách či certifikovaných riešeniach s materiálmi fermacell. Ťažiskom mojej práce však bude zaistiť našim partnerom individuálnu podporu tak, aby náš zákazník mohol na trhu ponúknuť vždy kvalitatívne lepšie a pritom cenovo i ziskovo efektívne riešenie.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Dřevostavby 2017 - největší svátek moderních dřevěných staveb u nás

8.3.2017 | Ladislav Platil
Pořádný dům není nejlevnější. Dřevostavba je sofistikovaná konstrukce, kterou musí projektant odborně navrhnout a posoudit. Odborný dodavatel pak musí na stavbě vše sestavit, smontovat a dokončit. Nutností je prováděcí projektová dokumentace, autorský dozor a nezávislý technický dozor investora.

Moderní architektura s vůní dřeva na veletrhu Dřevostavby 2017

5.3.2017 | Vlastimil Růžička, redakce
Výstaviště Praha představilo na začátku února moderní komfort bydlení s důrazem na energetické úspory i netradiční architekturu. Letošní 12. ročník veletrhu Dřevostavby v souběhu s veletrhem o moderním vytápění a úsporách energie nabídl celou řadu podnětů pro stavby současnosti i blízké budoucnosti.

Dřevěný nosník vyztužený ocelovým lanem

27.2.2017 | Ing. Martin Hataj, ČVUT Praha, UCEEB
Příspěvek prezentuje technické řešení v oblasti zesilování ohýbaných dřevěných nosníků. Jedním z nejvíce používaných konstrukčních prvků ve výstavbě ze dřeva je právě nosník namáhaný ohybovým momentem. Velká rozpětí ohýbaných trámů se v minulosti často řešila pomocí věšadel (king-post truss), vzpěradel (sling-braced truss), vzpínadel (tie-rod truss) nebo zesílením pomocí druhého ohýbaného konstrukčního prvku. Tyto konstrukce vyžadovaly použití dalších nosných prvků, které omezovaly prostor nad nebo pod ohýbaným trámem. Představované technické řešení využívá principu zmiňovaného vzpínadla, který je integrován do nosníku podobně jako u zesilování dodatečně předpjatých železobetonových konstrukcí.

Vícepodlažní dřevostavby patří do měst budoucnosti

26.2.2017 | Vlastimil Růžička, redakce
V Praze se v rámci veletrhu Dřevostavby 2017 představila dosud nejvyšší dřevostavba v České republice. Jedná se o čtyřpodlažní budovu, jejíž hlavní nosná konstrukce je z těžkého dřevěného skeletu (BSH) a masivních dřevěných panelů (CLT) z křížem lepeného dřeva.

Metody pro nedestruktivní hodnocení dřeva a jejich přesnost

6.2.2017 | Ing. Jan Pošta, Ph.D., Ing. Robert Jára, Ing. Hana Hasníková, Stavební fakulta, ČVUT v Praze, doc. Dr. Ing. Jakub Dolejš, ČVUT Praha, UCEEB, Ing. Anna Kuklíková, Ph.D., ČVUT Praha, doc. Ing. Petr Kuklík, CSc., Stavební fakulta, ČVUT v Praze, UCEEB
Tento článek se zabývá nedestruktivními metodami hodnocení dřevěných prvků in-situ. V praxi se vedle nejčastěji používaného vizuálního hodnocení používají akustické a penetrační metody. V posledních letech se objevují nové postupy založené např. na termografii nebo rentgenovém záření. Pro vyhodnocení přesnosti nedestruktivních metod se výsledné hodnoty porovnávají s hodnotami z průkazných destruktivních zkoušek.
 
 

Aktuální články na ESTAV.czMONETA Money Bank přichází s novým architektonickým řešením pobočekNahlédněte do nepřístupných budov v rámci festivalu Open house Praha 2017Ministerstvo životního prostředí vyhlásilo nový program DešťovkaNejužší dům světa stojí ve Varšavě, bydlení v něm připomíná pohyb po lešení