Lacobel a Matelac 2020: nová paleta lakovaných skel AGC ukazuje cestu budoucího vývoje

Datum: 30.6.2016  |  Organizace: AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group  |  Firemní článek

Povzbuzena úspěchem, který zaznamenala s lakovanými skly pro interiérové nábytkářské aplikace, uvádí nyní AGC Glass Europe na trh dvojí škálu skel s názvem Lacobel a Matelac 2020. Tato rozšířená škála nyní nabízí stejný počet odstínů v matném i lesklém provedení. Nabízená rozšířená paleta barev zavádí standard pro nadcházející léta.

AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group
Sklářská 450
416 74 Teplice, Řetenice

tel.:417 50 11 11
e-mail:
web:www.YourGlass.com

Vyvážená škála

Pro výrobu skel Lacobel a Matelac se používá floatové sklo, rozdíl spočívá v tom, že Lacobel je sklo na jedné straně opatřené lakem, zatímco Matelac má na jedné straně lak a druhá strana je matovaná kyselinou. Dohromady nabízejí nekonečně rozmanité designové možnosti. Zmíněná dvojí škála s názvem Lacobel a Matelac 2020 obsahuje 20 módních odstínů v každém z obou provedení. Tato skla jsou předurčena k tomu, aby udávala směr minimálně do roku 2020, rozšiřují tvůrčí možnosti tím, že dovolují střídání matných a lesklých efektů a nabízejí kombinace, které jsou někdy tón v tónu (14 stejných odstínů) nebo jindy ve vzájemném kontrastu.

Škála 2020 byla navržena výhradně pro interiérové aplikace (na rozdíl od tepelně tvrzených skel Lacobel T a Matelac T) a propůjčí jak nábytku, tak i obkladu stěn sofistikovaný nádech.

 
Ghelamco arena
Ghelamco arena
Restaurant Lacobel Matelac 2020
Restaurant Lacobel Matelac 2020

Tři linie, které splní veškeré požadavky

Skla jsou k dispozici ve třech liniích – Classics, Trendies a Exclusives – Lacobel a Matelac lze úspěšně kombinovat s nejrůznějšími materiály jako je dřevo, kámen nebo kov. Linie Classics obsahuje nadčasové barvy, například White Soft a Black Classic. Linie Trendies zase představuje přírodní tóny, které jsou nyní módní, včetně odstínů typu Green Soft, Green Sage a Red Terracotta. A nakonec linie Exclusives tvořená stříbřitými, metalickými nebo jemně třpytivými barevnými odstíny, které nabízí výhradně AGC. Nejnovějším přírůstkem této linie jsou Lacobel Copper Metal a Lacobel Brown Starlight, které perfektně doplňuje Matelac Brown Walnut.

MyColour by Lacobel & Matelac*

AGC nabízí rovněž exkluzivní službu – „MyColour by Lacobel and Matelac“ – ta umožňuje architektům, designérům a výrobcům nábytku získat individuální barevné odstíny na objednávku v objemu minimálně 200 m2. Mohou tak vytvářet obklady stěn nebo nábytek jedinečného barevného odstínu, který se perfektně hodí pro jejich koncepci nebo určitou značku.

* Není k dispozici pro transparentní nebo metalické barvy.Barva na míru


Jak napovídá už samotný název, MyColour by Lacobel/Matelac poskytuje zákazníkům tvůrčí svobodu tím, že si sami mohou zvolit a navrhnout vlastní barevný odstín. Tato služba umožňuje zhotovit barvu na míru v závislosti na individuálních požadavcích na design nebo vyjádření podnikové identity. Díky tomuto speciálnímu nástroji si nyní můžete objednat sklo Lacobel/Matelac v barvě, kterou si vyberete.

Výhody

  • Služba založená na požadavcích zákazníka.
  • Je k dispozici také pro provedení SAFE (+).

Krátké dodací lhůty

  • jeden týden pro zaslání výchozího testovacího vzorku
  • čtyři týdny pro vyřízení objednávky

Jak objednávat

Kontaktujte svého obchodního zástupce AGC. Požadovanou barvu lze zadat dvěma způsoby:

  • Dle kódu barvy RAL nebo Pantone (pokud ji znáte).
  • Můžete předat vzorek (kousek látky, papíru nebo jiného podkladu) zástupci AGC, který zajistí výrobu vzorku lakovaného skla v barvě, kterou si přejete použít. Pokud je testovací vzorek v souladu s vašimi požadavky, bude zadáno jako objednávka s uvedením referenčního označení laku.

Navštivte naše internetové stránky: www.agc-glass.eu (stránky společnosti) nebo www.yourglass.com (produkty pro stavebnictví a interiérový design).

Lacobel 20-20 – colour range
Lacobel 20-20 – colour range
Matelac 20-20 – colour range
Matelac 20-20 – colour range

 

Datum: 30.6.2016
Organizace: AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC GroupSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Doporučujeme

logo KINGSPAN
logo Weber
logo KM BETA

Spolupracujeme

logo Stavební veletrhy Brno
logo PSM CZ
logo NÁRODNÍ STAVEBNÍ CENTRUM
logo CTI

 
 

Aktuální články na ESTAV.czMobilní stavební jednotka bude lidem pomáhat, ale nenahradí jeNová generace vysavačů UltraOne: Vysoký výkon, snadné ovládání a nízká hlučnostVánoce ve znamení tepla, to jsou nízkoenergetické radiátory RADIK RCOhřev teplé vody: Velikost a výkon ohřívačů a zásobníků na ohřev teplé vody